Gemini 3 Token’a Daha Destek Vermeye Hazırlanıyor

İlayda Peker

Ortaya çıkan son bilgilere göre, Gemini kripto para borsası ve işlem platformu 24 Nisan’da üç token’a daha destek vermeye hazırlanıyor.

Gemini, 9 Nisan’da paylaştığı bir blog yayınında Dai (DAI), Chainlink (LINK) ve Orchid (OXT) içeren işlem çiftlerinin ekleneceğini duyurdu. Yeni eklemeler Gemini‘nin platformundaki toplam işlem yapılabilir token sayısını dokuza çıkaracak.

Gemini bu token’ları neden seçtiği ile ilgili, özellikle kanıtlanmış piyasaları ve ekosistem geliştikçe talebin artmaya devam edeceğini öne süren yeni tüketim modelleri dolayısıyla bir tercih ve değerlendirme yaptıklarını dile getirdi.

Bunların yanında Dai, Maker Protokolü’nün merkezi olmayan finans (DeFi) platformunun ABD dolarına sabitlenmiş olan teminat destekli stablecoin olarak karşımıza çıkıyor. Chainlink, Blockchain akıllı sözleşmeleri ve zincir dışı veriler arasında köprüler oluştururken Orchid, sanal özel ağ (VPN) bant genişliği için eşler arası merkezi olmayan bir piyasa olarak tanımlanabilir.

İşlem Çiftleri Artıyor

Yapılan açıklamalara göre yeni token’ların para yatırma işlemleri 24 Nisan’da başlayacak ve işlemlerin açılması da bunun takibinde kısa bir süre içinde gerçekleşecek. Mevcut yatırımcılar, yeni desteklenen token’lara yatırım yapmak istiyorlarsa, mevcut adresler desteklenmeyecekleri için yeni bir Ethereum para yatırma adresi oluşturmaları gerekecek.

Öte yandan yeni eklemeler mevcut desteklenen token’lara, Bitcoin (BTC), Ethereum(ETH), Zcash (ZEC), Bitcoin Cash (BCH), Litecoin (LTC) ve yakın zamanda duyurulacak olan Basic Attention Token (BAT) katılıyor.

Bunların yanı sıra Gemini borsasının custody hizmetinde 15 kripto para birimini daha desteklediği biliniyor.

Kaynak: CointelegraphTotal
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber

Ripple Yorumları: XRP/USD Teknik Analizi 13/04/2020

Sonraki Haber

Bitcoin Yorumları: BTC/USD Teknik Analizi 14/04/2020

İlgili Haberler