Geçtiğimiz Hafta Çok İyi Performans Sergileyen 5 Kripto Para

İlayda Peker

Geçtiğimiz hafta kripto para birimleri için oldukça volatil geçti ve gözle görülür düşüşler yaşandı. Ancak geçtiğimiz hafta da oldukça iyi performans sergileyen kripto para birimleri oldu. Son haftanın yüksek performans sergileyen kripto para birimlerine bir göz atalım.

Storj ve Ankr

28 Mart’ta Storj (STORJ), tüm zamanların en yüksek fiyatı olan 3,83 dolara ulaştı. Ancak hemen sonrasında bir düşüş yaşandı. 23 Mart’ta Storj’un 0,82 dolar bandından yükselişe geçtiği göz önünde bulundurulduğunda aslında 1 haftada sergilediği performansın oldukça iyi olduğu anlaşılıyor.

Dolayısıyla STORJ, rekor seviyeden sonra düşüş yaşamış olsa da hala 1 hafta önceki seviyesinin oldukça üzerinde seyrediyor.

Storj’un yanı sıra Ankr de (ANKR) geçtiğimiz hafta iyi performans sergileyen kripto para birimleri arasında yer alıyor. ANKR de 28 Mart’ta tüm zamanların en yüksek fiyatına ulaştı ve 0,2166 doları gördü. Analistlere göre ANKR yükselişini şimdilik tamamladı ve bundan sonra bir süre yatay çizgide ilerleyebilir.

PancakeSwap, Filecoin ve Theta

PancakeSwap (CAKE), 21.45 dolara ulaştığı 19 Şubat’tan sonra düşüş grafiği çizmeye başlamıştı. Ancak 26 Mart’ta yeni bir yükseliş grafiği başlatan CAKE, 28 Mart’ta 18,60 dolarlık seviyeyi gördü.

Analistlere göre yukarı yönlü güçlü bir hamle CAKE’i 20 doların üzerine çıkarabilir ve yükseliş hareketinin devam etmesi halinde CAKE 30 dolara kadar yükselebilir.

Filecoin (FIL) ise geçtiğimiz bir haftanın iyi performans gösteren bir başka kripto parası olarak karşımıza çıkıyor. FIL, 27 Mart’ta tüm zamanların en yüksek fiyatı olan 139.66 dolara ulaştı. Ertesi gün biraz düştü ancak şu anda aynı seviyeye yakın işlem görüyor.

Son olarak analistlere göre Theta (THETA) geçtiğimiz haftanın iyi performans sergileyen kripto paraları arasında yer alıyor. THETA 24 Mart’ta tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 14.87 dolara ulaştı. Her ne kadar sonrasında bir düşüş yaşanmış olsa da THETA’nın yönünün hala yukarı yönlü olduğu ifade ediliyor.Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Visa’nın Büyük Kripto Hamlesinden Sonra Bitcoin (BTC) Rekora Koşabilir Mi?

Sonraki Haber

XRP Yorumları: Ripple/USD Teknik Analizi 29.03.2021

İlgili Haberler