Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz, Bitcoin ve Ethereum’u Yorumladı

Mert Bahçe

Galaxy Digital kurucusu Mike Novogratz, lider Bitcoin (BTC)  ve en büyük altcoin Ethereum (ETH) hakkında önemli açıklamalarda bulundu. CNBC ile gerçekleştirdiği röportajda Novogratz, kripto para piyasasının mevcut durumunu ele aldı.

Başarılı Yöneticinin Yorumları

Bitcoin destekçisi başarılı iş insanı Mike Novogratz, kripto para piyasasının genel durumu ile ilgili görüşlerini aktardı. Lider kripto para Bitcoin’in 40.000 doların altına gerilemesiyle hareketli günler geçiren kripto para piyasasında kayıplar ve kazançlar farklı boyutlara ulaştı. Mike Novogratz, Bitcoin ve Ethereum fiyatı hakkında şunları kaydetti:

Bir gecede Bitcoin’in 40.000 dolar ve Ethereum’un 2.800 dolara düşmesi oldukça kritik. Ancak bu noktalarda tutunduk. Bu seviyeler korunursakripto para piyasasında bireysel ve kurumsal yatırımcılardan gelen talepte bir artış öngörüyorum. Bitcoin ve Ethereum izlenmesi gereken çok önemli seviyelerde işlem görüyor. Bu kritik fiyat bantlarının korunması ile hızlı bir toparlanma görülebilir. Yatırım yapan müşterilerimizden katılım ve etkinlikten başka bir şey görmüyoruz. Kripto para piyasasında iş seviyeleri arttı. Gergin değilim ama kripto paralarda geçtiğimiz gün bir hayli zordu.

Kripto Para Piyasasında Son Durum

Kripto para piyasasının amiral gemisi Bitcoin, 39.000 dolarlık fiyat bandına gerilese de kısa sürede 42.000 dolara kadar tırmandı. BTC düşüş senaryosunu reddederken yukarı yönlü ivme yakalamak adına stabilizasyonu sağlamak istiyor. SEC, Evergrande, Çin gibi gündemler kripto para piyasalarını olumsuz etkinledi. Aslında küresel piyasalar derinden etkilendi.

Bu bağlamda uzmanlar Bitcoin fiyatı için yıl sonu tahmini olan 100.000 doları yineledi. Zincir içi metrikler, balina hareketleri, benimsenme oranları ve yatırımcı duygusu uzun vadede olumlu bir yol haritası çiziyor. Bununla birlikte en büyük altcoin Ethereum (ETH) 3.000 dolara tırmanma girişimlerini sürdürüyor. ETH adına yükselişin anahtarı olan 3.000 dolar bölgesi henüz aşılamamış durumda.Total
2
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber

Son 1 Aylık Grafiklerde Hangi Kripto Para Birimleri Hala Karda?

Sonraki Haber

Avalanche (AVAX) Fiyat Beklentileri: “Büyük Artış Potansiyeli Var”

İlgili Haberler