GALA Coin Fiyat Analizi ve Beklentiler

Bitcoin Haber

Ekim ayında kripto paralar hareketli bir dönem yaşadı. Altcoinlerde de hareketlilik gözlendi. Ancak son dönemde ETF heyecanının azalması ve Fed üyelerinin faiz artırımı yönündeki açıklamaları kripto para piyasasında düşüşe sebep oldu. Bu süreçte popüler altcoin GALA Coin’in durumu ise merak ediliyor.

GALA Coin, yazı hazırlandığı sırada 0,016 dolardan alıcı buldu. Fiyatı, kısa vadeli azalan direnç trend çizgisini aştı ancak uzun vadeli bir trend çizgisinin altında kaldı. Bu yılın başında azalan direnç çizgisinin altına düşen fiyat, 252 gün boyunca %80 oranında değer kaybetti ve 0,013 dolara kadar geriledi.

GALA Coin fiyatı, kritik bir seviye olan 0,016 dolar seviyesinde bulunuyor. Bu fiyat, eğer korunabilirse 0,032 dolara toparlanma ihtimali var. Günlük okumalar daha fazla yükseliş sinyali gönderiyor. GALA, daha kısa vadeli alçalan direnç trend çizgisinden çıktı ve RSI bir yükseliş sapması oluşturdu.

RSI 50’nin üzerinde kalmaya devam ederse, GALA Coin fiyatı 0,032 dolarlık ana direnç seviyesinden önce 0,021 doları test edebilir. Ancak, BTC düşüşü ivme kazanır ve fiyat 0,016 doların altında kapanışlar yaparsa, sonraki destek bölgesi olan 0,014 dolar test edilebilir.

Sonuç olarak, kripto para yatırımcıları, kripto paraların yüksek volatilite ve risk taşıdığının farkında olmalı ve kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir. GALA Coin’in fiyat hareketleri yakından takip edilmelidir.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Kripto Para Piyasasında Gelişmeler: Bitcoin’in Geleceği Ne Olacak?

Sonraki Haber

Bitcoin Fiyatındaki Düşüş ve Altcoinlerin Değeri: Kripto Para Piyasaları Analizi

İlgili Haberler