FTX Token: Yükselişteki Kripto Para Birimi

Bitcoin Haber

FTX, dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olarak kendi kripto para birimi FTX token’ı piyasaya sürdü. Diğer borsaların da kendi token’larını çıkararak değer kazandıkları trendin bir parçası olan bu token, ancak önemli girişimlerde bulunan borsaların token’ları ciddi kazançlar elde etmiş durumda.

FTX borsası kısa sürede nasıl bu kadar büyüdü ve diğerlerinden farklı olarak kullanımı ve güvenilirliği konusunda iddialar doğru mu? FTX, Sam Bankman-Fried ve Alameda Research tarafından kuruldu ve özellikle kaldıraçlı işlem token’ları ile dikkat çekti. Binance’da BULL ve BEAR token’larının listelenmesi, FTX token’ına olan ilgiyi artırdı ve yaşanan skandallar FTX token’ının lehine oldu.

FTX token’ı, FTX borsasındaki komisyon ücretlerini ödemek için doğrudan kullanılabiliyor. Birçok kripto paranın FTT token’ı ile işlem çiftleri olduğu biliniyor ve token, borsa var olduğu sürece yükseliş eğilimini sürdürebilecek bir kripto para olarak görülüyor.

FTX borsası kullanım kolaylığı açısından diğer birçok borsaya benzerken, şu ana kadar herhangi bir saldırıya uğramadı. Bu durum, FTX Token için oldukça olumlu bir senaryo sunuyor.

FTX token’ının incelemelerine ve grafiklerine bakıldığında, piyasa değeri açısından 47. en büyük kripto para birimi olarak kabul ediliyor. Bu yazının yazıldığı sırada, FTX Token toplam 358 milyon dolarlık bir piyasa değerine sahipken %4.55’lik bir azalma yaşamış durumda. FTX token’ının fiyatı 3.78 dolar ve FTX borsasının her yeniliği, token’ın fiyatına olumlu bir etki yapıyor. Binance borsasından doğrudan FTX Token satın alınabilir.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Bitcoin Neden Yükseliyor? Piyasa Analistlerinden Dikkat Çekici Yorumlar

Sonraki Haber

Bitcoin Fiyatındaki Hızlı Düşüşün Nedenleri

İlgili Haberler