Floki Coin, WTT ile Stratejik Pazarlama Ortaklığı Kurdu

Bitcoin Haber

Floki Coin, uzun süre beklediği Binance listesine girmesine rağmen ciddi bir değer kaybı yaşadı. Ancak, Floki ekibi pes etmiş değil ve yeni bir müjdeyi duyurdu. Bu müjde, bir reklam anlaşması olarak ifade edildi, ancak fiyat üzerinde önemli bir etkisi olmadı.

Floki, WTT Champions Frankfurt 2023 için Dünya Masa Tenisi (WTT) ile stratejik bir pazarlama ortaklığı kurduğunu duyurdu. Bu ortaklık sayesinde Floki ve 27 Ekim 2023’te piyasaya sürülecek olan kardeş tokeni, 189 ülkede 120 milyon potansiyel izleyiciye ulaşacak.

WTT Champions’ın genç ve dijital ilgi gösteren bir hayran kitlesi bulunuyor. İzleyicilerin %75’i 16-49 yaş arasında. Floki ve yeni kardeş tokeni 120 milyon tekil izleyiciye ulaşacak ve tahmini 10 milyon dolarlık bir medya değerine sahip olacak.

Bu etkinlik, CCTV5, Migu, ESPN, Sport Klub, SBS, Canal+ & Eurosport gibi kanallarda 120’den fazla yayın bölgesinde ücretsiz TV yayını ile sunulacak.

Dünya kupası sırasında da bu reklam hikayesi büyük ilgi uyandırmıştı, ancak maçı izlemeyi yarıda kesip kripto token alan pek olmadı. Piyasalar da bu durumu net olarak hissetmedi.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Ethereum Arz Dinamikleri ve ETF Hype’ının Etkisi 

Sonraki Haber

Binance’nin CFTC ile Hukuki Mücadelesi ve Yeni Yatırım Olanakları

İlgili Haberler