Fiziksel Gerçeklik Sunan Yenilenebilir Enerji Odaklı Kripto Para Projesi İle Tanışın: ARNO

Bitcoin Haber

Art Nano (ARNO), doğal ve yenilenebilir olmayan enerji kaynaklarının hızla azaldığı şu günlerde enerji depolama ve batarya geliştirme teknolojileri için karbon tabanlı nanoteknoloji kullanımı üzerinde çalışıyor. Kaynakların azalmasına ek olarak enerji depolama sorunları da gitgide artmakta ve bunların çözümü için önemli adımların atılması gerekiyor. Şu an için enerji kaybının büyük bir kısmı depolama esnasında yapılan transferlerden ve aktarımlardan kaynaklanıyor. Art Nano ise mevcut batarya teknolojileri ile birleştirildiğinde inanılmaz bir enerji tasarrufu sağlayacak yeni karbon tabanlı ürünleri geliştirmekte. Şirket, büyümeye önem verdi ve şu an için DeFi entegrasyonunu da içeren ürün dağıtımı ile merkezsizlik üzerinde çalışıyor.

Yenilenebilir Enerji ve Pillerin Geleceği

Bu çalışmanın amacı, yaygın olarak kullanılan kurşun-asit karışımı pillerin özelliklerini yenilemek ve bunları önemli ölçüde iyileştirmek için çeşitli karbon-nano malzeme türlerini kullanmaktır. En güncel teknolojilerin kullanımına dayalı olarak benzer ücretlerde bitirilmiş bir ürün elde etmek için ise ciddi bir çalışma gerekiyor ve bu konuda bir hayli rekabet var. Şu an bile devrimsel teknolojilerin piyasaya sürüldüğü deneysel bir araştırma ve geliştirme döneminde bulunuyoruz ve AR-GE çalışmaları kesinlikle yeni teknolojilerin gelişiminde kritik rol oynuyor. Bilim, teknik ve bilimsel gelişmelerin arkasındaki temel güç olarak bilinmekte ve bu durum modern hayatımızın her alanını etkiliyor. Gelişmiş teknolojilerin, yeni materyallerin uygulanması ve başarı elde etme oranı kesinlikle dünya çapında her alanda görülen rekabeti etkiliyor.

ARNO projesi de istenen ürünleri üretme ve bunları teslim etme konularına direkt olarak yüksek teknolojik inovasyonlar ile cevap verip bunlara odaklanıyor. Merkezsiz fonlama, fikri mülkiyet ve beklenen yeni ürünlerin gelişimi, ARNO’nun alanına giriyor. Proje, mevcut finans sektöründe var olan fırsatların avantajlarını kendi lehine kullanırken aynı zamanda yeni gelişmekte olan finans teknolojilerini de göz ardı etmiyor. Bu kapsamda itibari paralar ve kripto paralarla aynı anda çalışam ve bunları merkezsiz borsalarda listeleme fikri de ağır basıyor.

ARNO Token, Her Şeyin Merkezinde

ARNO token de oldukça makul bir yatırım alternatifi olarak son dönemde ön plana çıkıyor. Proje, teknik olarak sağlam ve son teknolojiyi kullanan bazı tedarik arzlarının entegrasyonunu ve gelişimini fonlamak için geliştirildi. ARNO token ise projenin ekonomik bağlamında ve hizmetlerinde sıkça kullanılıyor ve ekosistemin tam olarak yerçekim merkezi olarak çalışıyor. Bu da projede her kapının ARNO’dan geçtiğini gösteriyor. Buna ek olarak Bitcoin ve Ethereum gibi en popüler kripto paralar ağda kullanılmıyor. Projedeki bütün işlemler için sadece ARNO kullanılabilecek ve bu da yüksek likidite sağlayıp gerçek bir fırsat yaratacak.

ARNO Token, maksimum 50 milyon toplam arza sahip bir ERC-20 tabanlı tokendir. Toplamın sadece %8’i ICO’lar ve IEO’lar aracılığıyla piyasaya sürülecek olup, satıştan elde edilen gelirler projenin genişlemesi ve büyütülmesi için kullanılacak. Arza karşı talebi otomatik olarak değerlendirmek için sabit bir yöntem (AMM) kullanan ve daha fazla işlem toplandıkça değer kaymaları (slipaj) yaratan fiyatlandırma modeli sebebiyle, ilk listeleme için Uniswap merkezsiz kripto para borsası seçildi. Buna ek olarak Uniswap listelenmesi ile girişime daha fazla fon sağlanması da planlanıyor.  Proje ekibi, ARNO tokeni kripto para borsalarında listelendikten sonra belirli sayıda token satışı yapacak ve tokenler satıldıktan sonra ekip direkt olarak mevcut borsalarda bir yıl boyunca kripto para birimi arz artışını durduracak. Token satışları ise proje ile bağlantısı olmayan platformlar tarafından açık arttırma şeklinde yapılacak.

Ortaklıklara ve bunlara yapılan ödemeler konusunda da ciddi adımlar atıldı. İstisnai bir başarı olduğu düşünülen PayPal tabanlı ödeme kabul sistemi de yaklaşık üç haftalık görüşme süreci ve açıklamaların ardından tam olarak çalışıyor ve hizmet veriyor. Satışın yapılacağı site artık PayPal ödemelerine izin vererek müşterilerin platformun yerel tokeni olan ARNO’yu kolaylıkla satın almalarına ve alıp satmalarına olanak tanıyor. Bu durum DeFi sektörü için işe yaradıysa bunun söz konusu ödeme sürecini kolaylaştırmak için de işe yarayacağı söylenebilir.

ARNO ile Almanya Hakların ve Fikri Mülkiyetin Korunması Ajansı arasında da konu hakkında bir sözleşme imzalandı. Bu sözleşme, birçok farklı faktörün yanı sıra çok ihtiyaç duyulan fikri mülkiyet korumasını sağlayacak ve mevcut pil teknolojisiyle entegre edilebilecek karbon nano-tüplerinin seri üretimine devam edilmesine izin verecektir.

Projenin uzun vadeli hedefi ise dünyanın dört bir yanındaki her müşteriye onlara özel bir çözüm ve ürün sunabilmek olarak biliniyor. Projenin hedeflediği kullanım alanları ise lojistik, altyapı, çevre ve tüketici ürünleri olarak biliniyor. ARNO projesi, müşterilerin mevcut problemlerini ele alan ve aynı zamanda onları gelecekteki problemlere hazırlayan yüksek performanslı çözümler yaratmayı hedefliyor. ARNO tokenleri, hayati şeylerin yüksek teknolojili üretimini finanse etmek için kullanılır ve sadece bu amaca hizmet eder. Projenin avantajlı ve pozitif durumda kalması ise token satışlarından artan paraya erişim ve projenin kapitalizasyon değerinin fiziksel artışı ile sağlanır. ARNO’nun vaatleri ve hedefleri her geçen gün birere birer gerçekleştirilmekte. Şüphesiz ki ARNO, yatırım yapmaya değer ciddi nanoteknoloji girişimlerinin geleceği olarak yorumlanabilir. Yüksek düzeyde likiditeye sahip ve “gerçek dünyaya ait” proje olarak da görülen ARNO, günlük anlaşmaların imzalanması ve alım satımların aktif olması ile şimdiden yola koyuldu.

ARNO hakkında daha fazla bilgi almak için projeyi aşağıdaki linklerden takip edebilirsiniz:

Twitter | Telegram | Facebook | Linkedin | Instagram | Youtube

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. BitcoinHaber, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. BitcoinHaber, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber

LocalBitcoins DOGE ve ADA’nın da Aralarında Bulunduğu Yeni Coin’ler Ekledi

Sonraki Haber

Michael Van de Poppe: “Cardano (ADA) 5 Dolara Ulaşabilecek Potansiyele Sahip”

İlgili Haberler