FESS’in Digifinex’te Listelenmesine Özel BMW ve 100.000 Dolar Ödüllü Yarışma Başladı!

İlayda Peker
Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Bitcoinhaber, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Bitcoinhaber, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Tecrübeli bir yatırımcıysanız o halde FESS’in 21 Mayıs tarihinde başlamış olan alım satım yarışması tam da size göre olabilir. Bu yarışma aslında FESS’in halka açık ilk listelenmesini kutlamak için başlatıldı. FESSChain, DigiFinex kripto para borsası üzerinde “2020 Yılının En İyi Kripto Para Alım Satım Yarışmasını” başlatmaktan onur duyuyor.

Yarışmaya katılan üç şanslı kazanan 21 Mayıs tarihinde başlayan etkinliğin sonunda 100.000 dolarlık ödül havuzundan paylarına düşeni alabilecek. Kazananlar son model bir BMW 3 Serisi arabayı, Honda Civic marka model bir arabayı ve  16″ MacBook Pro’yu evine götürme şansına sahip olacak. Buna ek olarak 2 Haziran 2020 tarihinde DigiFinex üzerinde başlayacak olan bir diğer etkinlik de airdrop, alım satım ve staking etkinlikleri aracılığyıal 350.000 token ödülü dağıtacak.

Peki bu ödülleri elde etmek için tam olarak ne yapmak gerekiyor? Aşağıdaki adımları takip ederek yarışmaya ve ödül havuzuna katılma şansını elde edebilirsiniz.

DigiFinex Tabanlı FESSChain IEO’su

FESS İlk Borsa Arzı (IEO), 1 Mart 2020 tarihinde DigiFinex kripto para borsası üzerinde gerçekleştirildi. IEO (veya süper satış) inanılmaz başarılı oldu ve 43 saniye gibi kısa bir sürede 8,76 milyon dolarlık satış seviyesine ulaştı. Proje yatırımcılardan inanılmaz iyi tepkiler aldı. IEO sadece saniyeler içerisinde maksimum sermaye miktarına ulaşmakla kalmadı, aynı zamanda beklenenden daha fazla talep görmeyi başardı.

Ödüller

Birinciye 66.000 Dolar değerinde BMW 3 Serisi bir araç, ikinciye 30.000 Dolar değerinde Honda Civic marka bir araç ve üçüncüye ise 4.000 Dolar değerinde Apple Macbook Pro cihazı hediye edilecek.

Şartlar ve Koşullar

FESSChain bütün kripto para yatırımcılarını FESSChain büyük Alım Satım Festivaline katılmaya davet ediyor. Katılmak ve ödül konusunda hak sahibi olmak için aşağıdakileri gerçekleştirmeniz gerekiyor:

  • Yarışmaya katılmak için yapmanız gereken tek şey Digifinex kripto para borsasında yarışma süresi boyunca FESS/USDT işlem çiftinden FESS alım satımı yapmak.
  • Net satın alımları 1 milyonun üzerinde olan kullanıcılar ödül kazanma kriterini karşılamış olacak. Net FESS satın alımını hesaplamak için alış hacminden satış hacmini çıkartmak yeterli olacaktır.
  • Yarışma 21 Mayıs 2020 tarihinde başladı ve 9 Haziran 2020 tarihine kadar sürecek.
  • Katılımcıların alım satım hacimlerine göre DigiFinex üzerinde sıralamaları belli olacak ve üç şanslı kazanan yarışmanın sonunda duyurulacak.

Yarışma hakkında daha fazla bilgi edinmek ve katılmak için DigiFinex’in ilgili bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

Bunun yanı sıra DigiFinex üzerinde listelenme ek olarak 350.000 FESS token’ının dağıtılmasına da ön ayak olacak. Etkinlik 2 aşamalı olarak yapılacak ve detayları şu şekilde açıklandı:

Birinci Aşama: FESS Listeleme Airdrop’u

Net alım yarışmasında top 200 içerisinde yer alın 

Etkinlik esnasında kullanıcıları net FESS alımlarına göre (net alım = alış hacmi – satış hacmi) sıralandırılacak.

**Net Satın Alım Yarışmasının Telafi Ödülleri

Etkinlik süresince net FEES alımları 2.000’in üstünde olan ancak top 200 arasına giremeyen yatırımcılar telafi olarak 30 FEES token’ı ödülü alabilecek ve bu ödül havuzu için toplam 15.000 FEES token’ı ayrıldı.

FEES Alım Satımı

Etkinlik süresince ticari hacmi 100 FEES’in üzerinde olan yatırımcıolar 5 FEES ödülü elde edecek ve ödül havuzu toplam 10.000 FEES olacak.

FEES Tanıtımı

Etkinlik süresince DigiFinex’in resmi Twitter hesabını, Facebook hesabını veya Twitter hesabını takip edebilir, FEES yarışması hakkındaki gönderileri tanıtabilirsiniz. Bunun ekran görüntüsünü alıp aşağıdaki form ile kayıt yaptıranlar diğer katılımcılarla beraber 15.000 FEES’lik ödül havuzundan faydalanabilecekler.

Kayıt Olmak İçin Tıklayın 

İkinci Aşama

Zaman: 2 Haziran 2020 TSİ 05.00 — 9 Haziran 2020 15.00

1-FEES topluluklarındaki Airdrop Etkinliği

Arkadaşlarınızı toplayıp DigiFinex Telegram grubuna katılın ve “kırmızı paketleri” açmak için gerekli şifrelere erişim sağlayın.

2-FESS Soru Cevap Etkinliği İçin H5 Sayfası

FESS Soru Cevap etkinliğine katılıp soruları cevaplamak için H5 sayfası açın. Bütün soruları doğru bilen kullanıcılar 60.000 FESS’lik ödülü kazanma hakkına sahip olacak.

H5 sayfası 1 Haziran tarihinde yayınlanacak.

İyi Alım Satımlar! 

Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. BitcoinHaber, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. BitcoinHaber, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.Total
23
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber

Bitcoin İşlem Hacmi 24 Saatte %120 Arttı!

Sonraki Haber

Crypto.com’dan ICX Listeleme Etkinliği: %50 İndirim

İlgili Haberler