Feeless Trade: Adil ve Topluluğa Adanmış Kripto Ticaret Platformu

Fatih Çetin
Düşük işlem ücreti ve güvenli sistemleriyle Feeless Trade kripto para ekosistemini geliştirmek istiyor.

Kripto paralar son birkaç yılda en popüler yatırım araçlarından biri haline geldi. Günün her saati işlem yapılabilen kripto para piyasaları yatırımcılara birçok avantaj sunuyor. Ancak bazı popüler borsaların işlem maliyetleri onların cazibesini kaybetmesine sebep oluyor. Feeless Trade tokenları (FLT) yeni kripto takas platformuyla bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefliyor.

Feeless Trade

Platform ademi merkeziyetçi bir yapıya sahiptir. Kullanıcılarının diledikleri yerden kolayca kripto yatırımlarına erişmelerini sağlayan Feeless Trade müşterilerinin verilerini blockchain aracılığıyla koruyor.

Feeless Ticaret Borsası 16 Haziran 2021 tarihinde tohum yatırım turuna çıktı ve 200.000 ABD Doları topladı. Projenin müşteri verileri konusunda gösterdiği hassasiyet son derece önemlidir. Tüm kripto para borsaları hacklenebilir ve kullanıcılarının KYC verileri çalınabilir. Ancak Feeless Trade bu ihtimali büyük ölçüde ortadan kaldırıyor.

FLT, Kripto Ticaret Ekosistemine Ne Katıyor?

FLT protokolü sizin veri güvenliğinizi önemsiyor. Aynı zamanda gizliliğinizi koruyor. Platformda yaptığını takas işlemleri, hesap hareketleriniz gibi özel bilgilerini blok zincirde saklanıyor. Yani yatırımlarınızı nasıl şekillendirdiğinizi sadece siz biliyorsunuz ve bu veriler blockchain aracılığıyla korunuyor. Sistemin başlıca özellikleri şunlardır;

Ödeme

Daha fazla insanın kripto paralara erişebilmesi için FLT sistemlerinde son derece geniş ödeme seçenekleri bulunur.

Güvenlik ve Uyumluluk Taahhüdü

Güvenlik ve uyumluluk, kripto para ticaret platformlarının temel taşıdır. Platform düzenli olarak harici sızma testi, tehdit modelleme ve risk yönetimi değerlendirmelerini kapsayan geniş kapsamlı güvenlik süreçlerine sadık kalıyor.

Platformun 2014 yılında ilan edilen Ulusal Standartlar ve Teknoloji Siber Güvenlik Çerçevesi Enstitüsü kapsamında hizmet verdiği biliniyor. Yani uluslararası standartlara Feeless Trade son derece dikkat ediyor.

Fiat Kurumlarının Desteği

Platform, kolay katılım ve likidite sağlamak için en büyük fiat kurumlarından bazılarını destekler ve daha fazla ilişki kurar.

Feeless trade Exchange, kullanıcıların kripto ticareti yaparak sonraki fiyat tekliflerine uymasını sağlar:

 • Derin likidite
 • Yüksek hacimli hesaplara rekabetçi ücretler sunulur. (FLT stake indiriminden sonra)
 • İndirimli token dağıtımları. Ticaret konseptli yarışmalar ve cazip etkinlikler
 • Yükseltilebilir öğeler
 • Feeless trade Exchange, spot ticaret ile hayata geçti, ancak sunduğu seçenekler ve promosyonlar sayesinde tam teşekküllü bir merkantilizm platformu haline geldi.
 • Feeless trade Exchange, FT işlem çiftlerini destekler. Böylece FLT likiditesi güçlü kalır.

FLT müşterileri daima daha az ücretler öder. Platform birinci önceliğini bu konuya vermiş olup Feeless Trade her zaman en makul ücretlerle işlem yapılmasına imkan tanıyacak.

FLT Ön Satış

Proje yol haritasına bağlı şekilde hedeflerine yürümeye devam ediyor. Ön satış için hazırlanan FLT toplam piyasa arzını 500 Milyon olarak belirledi. İlk token dağıtımı ise aşağıdaki şekilde gerçekleşiyor.

 • %10 Özel Tohum
 • %30 Herkes Açık Satış
 • %15 Likidite Havuzu
 • %15 Ekip ve Danışmanlar
 • %30 Reklam Pazarlama giderleriyle birlikte ödüller ve airdroplar, şirket rezervi

Feeless Trade yaşanabilecek ani ve büyük satışların önüne geçmek için yukarıdaki dağılımı kademeli şekilde yapar. FLT aşağıdaki adımları takas lansmanıyla birlikte başlatacak.

 • Danışmanlar: 8 Ay sonra aylık %9,33
 • Halka Arz: 20 stake sonrası tokenlara erişim verilecek
 • Başlangıç Turu: 6 Ay sonra aylık %10
 • Takım: İlk bir yıl sonra aylık 9,33

Yukarıdaki şekilde zamana yayılan dağıtım fiyat oynaklığını sınırlandıracak. Birçok proje halka arz ve token ön satış süreçlerinde yatırımcılarını mağdur etti. Feeless Trade bu tarz bir riske yatırımcılarını maruz bırakmamak için son derece dikkatli hareket etmektedir.

Feeless Ticaret Borsası hakkında daha fazla bilgi edinmek için feelesstrade.com adresini ziyaret edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. BitcoinHaber, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. BitcoinHaber, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Cardano (ADA) Büyük Yükseliş Hareketine Hazırlanıyor!

Sonraki Haber

Bitcoin 40.000 Dolar Sınırına Dayandı, Altcoin’ler de Bitcoin’e Eşlik Ediyor!

İlgili Haberler