Fantom (FTM) Fiyat Artışlarıyla Şaşırttı: Ralli Devam Edecek Mi?

Bitcoin Haber

Fantom ekosistemiyle ilgili güncellemeler yayınlayan bir Twitter hesabı olan Fantom Insider, kısa süre önce ağların başarılarına dikkat çekti.

FTM Şaşırtmaya Devam Ediyor

Tweet’e göre Fantom, işlemleri daha hızlı işleme kapasitesine sahipken 0,0003 $ ile en düşük işlem ücretine sahipti.

Bu gelişmeler ağın gelirinin artmasında önemli bir rol oynamış olabilir. Token Terminal’in verileri, Fantom’un gelirinin son birkaç gün içinde önemli ölçüde arttığını ve bunun oldukça umut verici olduğunu ortaya koydu.

Dahası, Fantom’un büyümesi ağ istatistikleriyle sınırlı değildi. Token‘ının performansı da dikkate alınması gereken bir şeydi. CoinMarketCap’e göre, FTM‘nin fiyatı son 24 saatte %14’ten fazla ve geçen hafta neredeyse %50 arttı ki bu da övgüye değerdi.

Basın zamanında, 1,3 milyar dolardan fazla piyasa değeri ile 0,4698 dolardan işlem görüyordu. FTM’nin aylık kullanıcılarının son zamanlarda bir artış kaydetmesi de ilginçti, bu da blok zincirinin benimsenmesinin ve kullanımının arttığını gösteriyor.

Her şey iyi görünse de Dune’un verileri, kullanıcı sayısındaki artışa rağmen FTM’nin işlem sayısının son birkaç ayda aşağı yönlü bir ivme kazandığını ortaya koydu.

FTM’nin fiyat artışı da sorgulanan bir konu olmaya devam etti çünkü son yükselişi hacimdeki düşüş takip etti. Şaşırtıcı bir şekilde, FTM’nin fiyatı artarken, ağırlıklı hissiyatı düşüş kaydetti.

Bu da yatırımcıların tokena olan güveninin azaldığını gösteriyor. Bununla birlikte, FTM’nin hem hızı hem de ağ büyümesi geçen hafta arttı ve bu da olumlu bir sinyal.

FTM Yükseliş Sinyalleri

Zincir üzerindeki ölçümlerden birkaçı düşüş yönünde olsa da, FTM’nin günlük grafiği ilerleyen günlerde fiyatların daha da yükseleceğini gösterdi.

Örneğin, Göreceli Güç Endeksi (RSI) yükseldi ve nötr bölgenin daha da üzerine çıktı. FTM’nin Chaikin Para Akışı da yükseliş eğilimi gösterdi.

MACD piyasada yükseliş avantajı gösterdi. Piyasa göstergeleri göz önüne alındığında, FTM önümüzdeki günlerde değer pompalarına tanık olmaya devam edebilir, ancak yalnızca zincir üzerindeki performans tokenı rahatsız etmezse.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Bitcoin Yükseliş Sinyali: NUPL Golden Cross Oluşturuyor

Sonraki Haber

“Bitcoin (BTC) Bu Büyük Hamlenin Ortasında 1.000.000 Dolara Ulaşacak”

İlgili Haberler