Eylül Ayının Dikkat Çeken Kripto Para Projeleri

Fatih Uçar
Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. BitcoinHaber, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. BitcoinHaber, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Yaz sıcağının yerini sonbaharın ılık rüzgarlarına bırakmaya başladığı eylül ayı, kripto para yatırımcıları için de fırsatlarla dolu bir dönem olacak gibi görünüyor. Piyasadaki volatilitenin yatırımcılar için hem risk hem de fırsat oluşturduğu bu dönemde, hangi kripto paraların öne çıkacağı konusu merak ediliyor. Eylül ayı gerek yeni projelerin lansmanı gerekse mevcut kripto paraların önemli güncellemelerinin yapılacağı bir ay olacak. Öte yandan bazı projelerin borsa listelemeleri de bu ay gerçekleşecek. Biz de öne çıkan üç kripto para projesini sizler için derledik.

İşte Eylül Ayının Dikkat Çeken Kripto Para Projeleri

  1. Wall Street Memes (WSM) – Ön Satışında Rekor Kıran Meme Coin
  2. Launchpad XYZ (LPX) – Yatırımcılar İçin Web 3.0 Alım Satım Portalı
  3. Sonik Coin (SONIK) – Benzersiz Stake-to-Earn Özelliğiyle Yeni Meme Coin

Wall Street Memes (WSM) – Ön Satışında Rekor Kıran Meme Coin

En ünlü meme coin’lerden biri olan Wall Street Memes, başarılı ön satışında şimdiye kadar 25 milyon doların üzerinde para topladı. Beklenen boğa koşusundan önce birçok kişi tarafından bir sonraki meme coin harikası olarak tanımlanan Wall Street Memes token satın alanların sayısı gün geçtikçe çoğalıyor.

WSM ön satışı önceki rekorları alt üst eden şekilde devam ederken destekleyen büyük bir topluluk olduğu için projeyi çevreleyen çok fazla heyecan var. Bu topluluk, bir önceki yıl GameStop’un açığa satışı nedeniyle Wall Street’e savaş açan toplulukla aynı ve r/wallstreetbets alt dizini etrafında toplanmış durumda.

Öte yandan proje meme coin alanında oldukça etkili olan Elon Musk gibi milyarder isimlerinde dikkatini çekti.

Hatta Musk’ın projeye ilgisinden dolayı birçok kişi Wall Street Memes ön satışına katıldı.

Faaliyetlerinin yarattığı heyecan, WSM ön satışını planlanandan daha önce alınmasına neden oldu ve onu ilk halka arzına yaklaştırdı. Bu gerçekleştiğinde, sektör profesyonellerinin büyük çoğunluğu WSM’nin büyük ölçüde dikkat çekeceği kanaatinde.

Ön satış etkinliği 0,0337 dolardan devam eden WSM tokenin borsa listelemesine ise yaklaşık 22 gün kaldığını hatırlatmakta fayda var.

Launchpad XYZ (LPX) – Yatırımcılar İçin Web 3.0 Alım Satım Portalı

Launchpad XYZ, kullanıcılara Web 3.0 yatırımlarına erişim sağlayan merkeziyetsiz bir portal geliştiriyor. Bu, yeni NFT basımlarına ve özel ICO’lara erişim de dahil olmak üzere birçok yatırım aracından oluşuyor. Ayrıca, Launchpad XYZ, gayrimenkul de dahil olmak üzere fraksiyonel varlıkları da destekleyecek. Öte yandan, Launchpad XYZ’nin sadece kripto para değil, aynı zamanda NFT’leri ve fraksiyonel varlıkları da barındıracak merkeziyetsiz bir borsa geliştirmesi de takdir topluyor.

Launchpad XYZ, yapay zeka tarafından desteklenen piyasa bilgilerine ihtiyaç duyanlar için faydalı.

Bu sebeple Launchpad XYZ token satın almak isteyenlerin sayısı çoğalıyor.

Örneğin, seçilen kriptolar üzerinde gerçek zamanlı ‘risk-ödül’ puanları sağlıyor. Bu, kullanıcıların piyasa duyarlılığına, grafik sinyallerine ve örüntü tanımaya dayalı olarak hangi tokenlerin alım satımını yapacaklarını değerlendirmelerini sağlıyor. En önemlisi, Launchpad XYZ yeni başlayanlar için Web 3.0 yatırım alanını basitleştiriyor. Yalnızca alım satım bilgileri ve düşük minimum gereksinimler açısından değil, aynı zamanda genellikle risk sermayedarları için ayrılmış olan Web 3.0 ürünlerine de erişim sağlıyor.

LPX, Launchpad XYZ ekosisteminin kripto parası. Yukarıda bahsettiğimiz Web 3.0 ürünlerinin çoğu, kullanıcıların LPX stake etmesini gerektiriyor. Örneğin, 25 bin LPX stake edenler özel ICO’lara 500 dolarlık tahsisat alacaklar. LPX tokenlerinin her biri şu anda 0,0445 dolardan satılıyor. Bu, LPX’in borsalarda 0,07 dolardan listeleneceği düşünüldüğünde, yüzde 85’in üzerinde ani bir artış sunuyor.

Sonik Coin (SONIK) – Benzersiz Stake-to-Earn Özelliğiyle Yeni Meme Coin

Sonik (SEGA ya da Sonic the Hedgehog ile bağlantılı değil) tarihte 100 milyon dolarlık pazara ulaşan en hızlı kripto olmayı planlıyor. Sonik Coin’in yükselişine yardımcı olan, çoğu meme coinin sahip olmadığı bir özellik: token sahipleri için pasif gelir elde etmek adına stake-et-kazan programı.

SONIK arzının yüzde 50’si ön satış yoluyla, yüzde 40’ı stake ödülleri için ve yüzde 10’u DEX likiditesi için kullanılacak.

Çekirdek ekip kendisi için herhangi bir token tutmadığını kaydetti. Ayrıca, proje akıllı sözleşme güvenlik değerlendirmesinden geçti ve önemli bir hata da bildirilmedi.

Ön satışın başlamasından bu yana 10 günden kısa bir süre içinde 1,2 milyon dolarlık fon toplandı. Sabit hedef 2 milyon dolar olarak belirlendiği için meme coin’i satın almak için fazla zaman kalmadı.

Ön satışa katılmak ve bir borsada listelendiğinde SONIK alım satımı yapmak için kullanıcıların MetaMask veya Trust Wallet’a sahip olmaları gerekiyor. Satın alım yapmak için ETH veya USDT kullanılabilir.

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. BitcoinHaber, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. BitcoinHaber, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Londra Menkul Kıymetler Borsası, Blockchain Destekli Ticaret Merkezi Geliştiriyor

Sonraki Haber

Binance’ın Küresel Ürün Başkanı Mayur Kamat İstifa Etti

İlgili Haberler