Ethereum’da (ETH) Fiyat Tahmini! Detaylı Grafik Analizi!

Bitcoin Haber

Ethereum fiyatı son 24 saatte %0,3 düşerken, birkaç aydır tuttuğu 1.800 dolar destek seviyesini koruyor.

ETH Fiyat Hareketi!

1.834 dolardan ETH, SEC’in neredeyse tüm kripto para birimi piyasasını çökertmeye hizmet eden yasal işlemlerinin ardından bir haftada %2,5 düştü. Altcoin, düşüşlerine rağmen yılın başından bu yana %53 yükselişini sürdürüyor ve staking para çekme işlemleri ve genel gelişimi son aylarda en iyi performans gösteren kripto para birimlerinden biri olmasına yardımcı oluyor.

Kripto para birimi desteğini sürdürürken, önümüzdeki birkaç ay daha da yükselebilir. ETH grafiği, geçen haftanın şoklarından sonra yeniden yükselmeye hazır olacağı bir noktaya yaklaştığını gösteriyor. Özellikle, göreceli güç endeksi, kesinlikle aşırı satıldığı 20’ye yakın düştükten birkaç gün sonra 50 seviyesine geri döndü. ETH’nin 30 günlük hareketli ortalaması da 200 güne doğru düşüyor ve uzun vadeli ortalamanın altına düşüp dibe ulaştığında, altcoin bir toparlanma yaşayacak.

ETH’da Kritik Seviye!

Ethereum’un destek seviyesinin uzun vadeli c seviyesinde tutulduğu göz önüne alındığında, bu nokta geleceğe çok uzak olmayabilir. 1.800 dolar ve şimdi biraz yükseliyor gibi görünüyor. Bu nedenle, ETH geçen hafta düştüğünden çok daha fazla düşmeyebilir ve tamamen adil olmak gerekirse, beklentileri şu anda diğer birçok birinci katman hizmet belirteci için olanlardan çok daha iyi görünüyor.

Bunun nedeni, SEC’in hem Binance hem de Coinbase’e yönelik suçlamalarında Solana, Cardano ve Cosmos dahil olmak üzere bu tür 10’dan fazla kripto para biriminin menkul kıymet olarak gösterilmesiydi.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Dikkat! Ripple (XRP) ve Solana’da (SOL) Bir Hazırlık Olabilir!

Sonraki Haber

SEC Davası Coinbase’ı Sert Vurdu! Hisseler Çakılıyor!

İlgili Haberler