Ethereum Tabanlı Aragon (ANT) Coin: Modern DAO ve DApp Platformu

Bitcoin Haber

Aragon (ANT), Ethereum ağı üzerinde merkezi olmayan uygulama platformu olarak ortaya çıktı ve Ethereum ekosisteminde merkezi olmayan uygulamalar, kripto protokolleri ve DAO’lar yaratmak isteyenler için modern bir çözüm haline geldi. Aragon ekibi, ETH ekosisteminin temel bir unsuru olarak hızla önemli bir büyüme sağladı. Bu yazının yazıldığı sırada ERC-20 tabanlı ANT Coin, 3.38 dolarlık bir işlem görüyor ve piyasa değerine göre 78. en büyük kripto para birimi olarak sıralanmakta.

ANT Coin, Aragon ağının yerel kripto para birimi olarak, ağ üzerinde yaratılan merkezi olmayan uygulamaların, kripto protokollerinin ve DAO’ların ekonomilerinde merkezi bir rol oynuyor. ANT, sürekli kullanımını ve likidite edinimini kolaylaştırıyor.

Kullanıcılar, sahip oldukları token miktarına orantılı olarak Aragon (ANT) ağı içinde oylama süreçlerine katılıp oy verebiliyorlar. Bitcoin milyarderi Tim Draper tarafından desteklenen ve finanse edilen Aragon (ANT) projesi, gerçekten de en umut verici kripto paralarından biri olarak görülüyor.

ANT Coin, Binance gibi platformlar üzerinden kolaylıkla satın alınabilir. Binance tarafından sunulan likidite ve güvenlik, yatırımcıların bu platformu tercih etmelerine neden oluyor.

Binance ana sayfasına giderek, “Kripto Satın Al” seçeneğine tıklayıp “Kredi/Banka Kartı” sekmesinden USD yatırabilir veya yerine kullanılabilecek bir kripto para satın alabilirsiniz. USDT satın aldıktan sonra “Klasik” sekmesine tıklayarak ANT/USDT çiftini seçebilir ve “ANT SATIN AL” seçeneğinden istediğiniz miktarı girerek ANT satın alma işlemini tamamlayabilirsiniz.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Bitcoin Fiyatındaki Dalgalanmanın Ardında SEC Kararı

Sonraki Haber

Dogecoin Teknik Analizi: Önemli Destek ve Direnç Seviyeleri

İlgili Haberler