Ethereum Rakibi Bu Altcoin ve DAOMaker Yükselişin Eşiğinde Mi?

İlayda Peker

Yakından takip edilen bir kripto stratejisti, Ethereum (ETH) rakibi olarak görülen Solana (SOL) ve piyasa hacmi bakımından gerilerde yer alan bir altcoin’in dip seviyeler yakın olduğunu ve sonrasında yükselişe geçebileceğini söylüyor.

Solana’da Yeni Dip Gelebilir

Piyasanın popüler analistlerinden olan Altcoin Sherpa, Ethereum rakibi olarak tanınan Solana’nın 100 dolarlık seviyeyi bir süredir kırmaya başaramadığını ve bu seviyelerin dip olabileceğini ifade ediyor. Ancak SOL yaptığı son hamle ile 100 doların üzerine yükseldi.

Analiste göre şu anda SOL, 100 dolar seviyesini korumak istiyor ancak bu seviyede daha fazla düşüş göstergesi de bulunuyor. Analist, SOL’de bir yükseliş öncesinde yeni dipi seviyelerin görülebileceğini ifade ediyor. Ancak bu durum bir yandan da iyiye işaret olabilir. Çünkü dip seviyeler görüldükten sonra analist SOL’ün yeniden ralliye başlayabileceğini ifade ediyor.

DAOMaker’a Dikkat!

Yatırımcının radarındaki bir diğer altcoin, kripto girişimlerine hizmet olarak yazılım (SaaS) çözümleri sağlayan bir launchpad olan DAO Maker (DAO). Altcoin Sherpa’ya göre DAO, günlük grafikte bir dip seviyeye yakın olabilir.

Analist DAO’nun yükselişe başladığında 3 ve hatta 4 dolara kadar yükselebileceğini ifade ediyor. Ancak analist bu noktada DAO yatırımcılarının kısa vadeli yatırım stratejisi benimsemesi gerektiğini ve uzun vadede işlerin değişebileceğini dde ifade ediyor.

Kripto analisti ayrıca, Ethereum rakibi Near Protocol (NEAR) hakkında da bir güncelleme paylaştı. Altcoin Sherpa, NEAR’ın tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmasının sadece bir zaman meselesi olduğunu düşünüyor.

Dolayısıyla analist Ethereum rakibi olarak görülen iki kripto para biriminin ve DAOMaker’ın yakın zamanda bir yükseliş yaşayabileceğini düşünüyor. Ancak yatırımcıların her zaman kendi araştırmalarını kendilerinin yapması gerektiğini bir kez daha belirtmekte fayda var.


Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

XRP İşlem Hacminde Ciddi Geri Çekilme Var!

Sonraki Haber

ABD Kripto Para Yaptırımlarına Başlıyor!

İlgili Haberler