Ethereum İle Nasıl Al-Sat Yapılır?

Bitcoin Haber

Ethereum şu sıralar oldukça cazip bir varlık. Bu kripto para biriminin yüksek oynaklığı kazançlı işlemler için güzel fırsatlar sunuyor. Geçtiğimiz hafta ETH, Cumartesi günkü yarılanmadan sonra %3,5’lik gün içi kazancı ile 200 doların üzerine çıktı. Yükseliş devam etmekte, fakat 215 dolar direncini kırmakta zorlanıyor gibi görünüyor. Bu makalenin yazımı itibariyle 201 dolardan işlem görüyor.

Bitcoin yarılanması üzerine tüm dikkatleri üzerine çekerken Ethereum (ikinci en büyük kripto para) yılın başından beri performans olarak kriptoların kralından daha iyi bir performans gösterdi. ETHUSD, aynı dönemde BTCUSD’nin 7150 dolardan sonraki %38 fiyat artışı ile karşılaştırıldığında, 1 Ocak’ta 129 dolardan işlem yaparak %56 oranında önemli bir kazanç elde etti.

ETHUSD performansı 1 Ocak, 2020, PrimeBit WebTrader

Ethereum’un bu oynaklığı, yatırım portföyünüzü çeşitlendirmede harika bir seçenek olabilir. Çevrimiçi ETHUSD sözleşmeleriyle işlem yaparak bu sıcak varlığa kolayca erişim sağlayabilirsiniz. ETH’nin USD karşısındaki fiyat dalgalanmaları hakkında spekülasyon yaparak, buna göre sözleşmeler alıp satabilirsiniz. Fiyat hareketlerinden faydalandığınız için, hem yükselen hem de düşen bir pazarda kazanırsınız.

ETHUSD sözleşmeleriyle kaldıraç kullanarak işlem yapılabilir, yani daha büyük pozisyonlarda alım satım için fon ödünç alabilirsiniz. Örneğin, 100x ‘de işlem gören 10 dolar değerinde ETHUSD satın alırsanız, 1000 $ değerinde bir pozisyon açabilirsiniz.

PrimeBit, Adil Fiyat işaretlemesi ve 200 kata kadar kaldıraçlı, süresiz sözleşmeler ile (kazancınızı sınırlandırmadan) işlem yapabileceğiniz bir kripto para alım satım platformudur.

Adil bir şekilde kripto paralarla al sat yapmak için en iyi yol olan PrimeBit’te, vadesi dolmayan ETHUSD sözleşmelerini, stop-loss ve stop-off’lar için harici ölçütler kullanarak sabit nokta değerinde ve adil fiyat işaretlemesi ile alıp satabilirsiniz. 200 kata kadar kaldıraç ile ETHUSD işlemi yaparak, daha fazla kazanç elde etme fırsatı sizlerle.

Basitçe al sat yapmanın yolu: PrimeBit WebTrader

PrimeBit WebTrader, kullanımı kolay ve erişilebilirdir. Bilgisayarınızı veya mobil cihazlarınızı kullanarak ETHUSD sözleşmeleri ve diğer kripto para çiftleriyle 7/24 işlem yapabilirsiniz. İhtiyacınız olan her şey parmaklarınızın ucunda: Temel ve gelişmiş analitik çizelgeler ve araçlar, iyi bir alım satım işlemi için karar vermenize yardımcı olacaktır. Panelleri kullanarak istediğiniz verileri önünüze çıkarın ya da gizleyin. Ayrıca, masaüstü ve web versiyonlarında MetaTrader 5 de mevcuttur.

Riskleri en aza indirmek için kayıt olduktan sonra ücretsiz demo hesabını kullanabilirsiniz. Canlı piyasa verilerini test etmeniz için demo fonlarını kullanabilir, bu sayede canlı hesabı kullanmaya başlamadan önce, birinci elden al sat sürecinin nasıl işlediğini görebilirsiniz. 

PrimeBit’te işlem yapmadan bile kazanmak mümkün. Arkadaşlarınızı platformu kullanmaya davet ederek ödüller kazanabilirsiniz. %20’ye varan gelir paylaşımına sahip olmanın yanı sıra, davet ettiğiniz yeni kullanıcılar, alıcı komisyonunda 6 ay boyunca %10 indirim sahibi olacaklar.

PrimeBit’deki diğer fırsatlara da göz atmak için ücretsiz bir hesap oluşturun ve kripto para borsasında al sat yapmaya başlayın! Total
2
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Analist: “Bitcoin Hala Ayı Piyasasında”

Sonraki Haber

CoinMarketCap, Yeni “Güven” Metriklerini Yayınladı

İlgili Haberler