Ethereum Fiyatında Sıçrama: BlackRock Etkisiyle ETH 2,000 Doları Aştı

Bitcoin Haber

Ethereum (ETH) için beklenen günler geldi ve fiyatı 2,000 doları aştı. Yazı yazıldığı sırada 1,995 dolar civarında olan ETH, önemli bir kırılma noktasının eşiğinde görünüyor. Bitcoin 38,000 doları hedeflerken, ETH yatırımcıları için de müjdeli haberler var.

BlackRock’ın iShares Ethereum Trust’unun Delaware’de kayıt altına alınması, Ethereum’un yükselişiyle bağlantılı bir gelişme. Benzer bir kayıt, BlackRock’ın SEC’ye Bitcoin ETF başvurusu yapmasından 7 gün önce gerçekleşti. BlackRock yakında bir spot Ethereum (ETH) ETF için başvurabilir, bu durum daha önce Bitcoin için yapıldığında piyasada olumlu etkiler yaratmıştı.

Ethereum yatırımcılarını heyecanlandıran son dakika gelişmesi, fiyatın 2,000 doları geçmesine yardımcı oldu. Zorlu direnç bölgesi ayıların güçlü satış emirleriyle çevrilmiş durumda. Boğalar bu bölgeyi aşabilirse, fiyatı 2,200 dolara ve ardından 3,000 dolara kadar yükseltebilirler.

BlackRock duyurusu ile birlikte daha fazla detayın, Ether’in cazibesini desteklemesi bekleniyor. Eğer BTC’de önemli bir kayıp yaşanmazsa, ETH fiyatındaki artışın devam etmesi öngörülüyor.

Ethereum’un yükselişi hakkında daha fazla bilgi için kaynak olarak belirtilen link takip edilebilir.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Maine Eyaleti Terkedilmiş Kripto Varlıkların Yönetimine İlgi Duyuyor

Sonraki Haber

Yapay Zekanın ABD İş Piyasasındaki Etkisi ve Maaşlara Yansıması

İlgili Haberler