Ethereum Danışmanından XRP Fiyatına İlişkin Tahmin

Bitcoin Haber

Eski Ethereum danışmanı Steven Nerayoff, XRP’nin belirli bir fiyat tavanı olmadığını ve potansiyel olarak 100 dolara kadar yükselebileceğini belirtti. Nerayoff, XRP’nin diğer kripto paralara benzemeyen kullanım durumuna bağlı olarak bu tarz bir tahminin mümkün olduğunu ifade etti.

SEC ile Ripple arasındaki dava süreci, XRP’nin geniş destek toplamasına yol açtı. Nerayoff, bu durumu XRP’nin ABD dolarına benzer bir yapıya sahip olması ve ilerleyen zamanda değerinin fiyatıyla ölçülemeyecek hale gelmesi şeklinde yorumladı.

XRP, dünya genelinde hızlı ve düşük maliyetli ödemeler sağlamak amacıyla Ripple tarafından oluşturuldu. Bankaların ihtiyaçları arttıkça ve ödeme sağlayıcılar Ripple’ın çözümlerini benimsedikçe, XRP’ye olan talep de hızla artabilir. Bu durum, XRP’nin potansiyel olarak küresel bir rezerv para birimine dönüşmesinin yolunu açabilir.

Nerayoff, XRP’nin rezerv para birimi olacağına dair iddialarda bulunan ilk kişi değil. XRP’nin yıllık fiyat artışı %61,25 olarak gerçekleşti ve 0,546 dolardan işlem görüyor. Kripto analisti ERGAG CRYPTO’ya göre, XRP fiyatı mevcut seviyesinden 40 kat artabilir.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Avalanche’ın Blockchain Tarayıcısı Snowtrace Faaliyetlerini Sonlandırıyor

Sonraki Haber

Kripto Para Analisti Solana, Chainlink ve Arbitrum Altcoinlerini Değerlendiriyor

İlgili Haberler