Enjin Coin (ENJ) Grafikleri ve Güncelleme Haberleri Yükseliş Sinyali Mi?

İlayda Peker

Analistler Ethereum’un (ETH) rakibi olarak görülen Enjin’in (ENJ) klasik bir teknik gösterge ve önemli bir ağ güncellemesine göre, büyük bir yükseliş yaşamanın eşiğinde olduğunu düşünüyor.

Enjin Ölçekleme Güncellemesi

2009’dan beri aktif olan Blockchain projesi, oyun geliştiricileri için oyun toplulukları ve ürünler oluşturmak için hizmetler sunuyor. Aynı zamanda Enjin, Ethereum dijital varlıklarını ERC-1155 token’ları biçiminde etkinleştiren bir web arayüzüne dayalı bir araç paketi de sunuyor. ENJ, Ethereum’un Ethereum blok zincirini desteklemesine benzer şekilde Enjin ağı için fiili ödeme token’ı görevi görüyor.

Öte yandan Enjin, Ethereum’un yükselen gas fee’leri ve ticari işlem maliyetleri sorunlarına bir alternatif oluşturduğu için bir ENJ satın alma maliyeti yüzde 1.500’den fazla arttı. Mart ayında yayınlanan bir basın bülteninin Enjin’in ölçeklenebilirliğini ve birlikte çalışabilirliğini iyileştirmek için ağında iki güncelleme yayınlama planlarının ortaya çıkması ile birlikte ise muazzam yükselişi geldi.

Aynı zamanda bu güncellemeler, Ethereum‘un pahalı işlem ücretlerini tamamen kaldırırken, gelişmekte olarak non-fungible token (NFT) endüstrisi için desteği artırmayı öneriyor.

JumpNet olarak adlandırılan bu yükseltmelerden ilki Salı günü yayınlanacak. Bu yükseltme, Ethereum Blockchain’inin bir Proof of Authority (PoA) fikir birliği yöntemine sahip özel bir versiyonu olup, anlık, güvenli ve ücretsiz on-chain işlemlerine imkan tanıyacak. Enjin, güvenilir şirketler ile ortaklık kurarak Jumpnet‘e daha fazla node eklemeyi planlıyor.

JumpNet yükseltmesi, “Efinity” olarak adlandırılan ikinci güncellemenin de kapısını açacak.

Enjin Fiyat Grafikleri

JumpNet güncellemesinin ENJ coin için bir satın alma fırsatı sunduğu ve yatırımcıların bu fırsatı değerlendirdiği düşünülüyor. Buna ek olarak grafiklerde de şu anda ENJ coin’in yukarı yönlü sinyaller verdiği ifade ediliyor.

Analistler yükseliş sinyallerinin devam etmesi halinde fiyatın 3,30 dolar üzerini görebileceğini ifade ediyor. Bu sınırın aşılmasının ise 4 dolarlık seviyenin test edilmesini sağlayacağı ifade ediliyor.Total
2
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber

Microstrategy, Şirket Rezervlerine 253 Bitcoin Daha Ekledi

Sonraki Haber

XRP Yorumları: Ripple/USD Teknik Analizi – 05.04.2021

İlgili Haberler