En Büyük İki Kripto Para İçin İddialı Tahmin!

Fatih Uçar

Three Arrows Capital Kurucu Ortağı, Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) için iddialı bir fiyat tahmininde bulundu. Bitcoin piyasa hakimiyeti yüzdesinin gereksiz yere odak konulardan biri haline getirdiğini söyleyen CEO Su Zhu bunun sadece milyarderleri ilgilendirdiğini savunuyor. Peki iki kripto para için belirlenen iddialı hedefler kaç dolar?

Bitcoin Fiyat Hedefi

Birçok kripto para yatırımcısı daha yüksek kazançlara daha kısa vadede ulaşabilmek için altcoinlere akın ediyor. Spekülatif çılgınlık ve astronomik kazançlar kriptolarla yeni tanışan insanların özellikle Dogecoin için varlıklara yönelmesini sağladı. Hatta SNL Şova kadar DOGE 1 dolar gibi astronomik bir hedefe bile yaklaştı.

Solana ve Avalanche gibi sistemlerin uzun vadeli yatırımcılara kazanç getirebileceğini düşünen Three Arrows Capital Kurucu Ortağı Su Zhu, Bitcoin’in altının pazar payının bir kısmını alacağını düşünüyor. Yani Bitcoin için 10 Trilyon piyasa değeri hedefliyor. Bu da uzun vadede Bitcoin (BTC)’in 2,5 milyon doları görmesi anlamına geliyor.

Ünlü CEO bu tahminiyle yatırımcıların daha güvenli kripto varlıkları tercih edebileceğini söylüyor. Uzun vade de 50 kattan fazla değerlenen Bitcoin (BTC) herkesi zengin edebilir.

Bitcoin (BTC) düşük hacimle yoluna devam ediyor. Bugün yaşanan düşüş fiyatın 47.000 doları görmesini sağladı.

Ethereum Fiyat Hedefi

Solana, Cardano ve daha onlarca rakibi olmasına rağmen Ethereum’un uzun vadede yatırımcısına kazandıracağını düşünen CEO iddialı bir tahminde bulundu. Eğer her şey yolunda giderse Su Zhu 1 Ethereum’un 25.000 dolara eşit olacağını düşünüyor. Elbette bu tahmin kripto para piyasalarının en az 3-4 kat değerlenmesi anlamına geliyor.

Bitcoin piyasa hakimiyetinden payını alan Ethereum, rakiplerinin de desteğiyle BTC dominance oranını 42,2 seviyesine düşürdü. Bitcoin 900 ve Ethereum 394 milyar dolar piyasa değerine sahip, elbette fiyatın geri çekilmesi piyasa değerlerini de olumsuz etkiliyor.

Ethereum (ETH) genel düşüşten payını alsa da 3.300 doların altına henüz düşmedi, fiyatın 3.100 doların üzerinde kalması yükseliş ihtimalinin devam etmesini sağlıyor. Özellikle borsalarda azalan arz ve Londra güncellemesiyle yakılan ETH’ler fiyatın büyük bir çöküş yaşamasını engelliyor.Total
3
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber

Birleşik Krallık Müşterileri PayPal İle Kripto Paralara Erişebilecek

Sonraki Haber

Cardano (ADA) İçin Akıllı Sözleşme Karmaşası! Ağ Akıllı Sözleşmeler İçin Uyumsuz Mu?

İlgili Haberler