En Büyük BSC Balinaları, Son 24 Saatte En Çok Bu Altcoin İle İşlem Yaptı

Mert Bahçe

WhaleStats analitik platformu tarafından ortaya konan analizler, Baby Doge Coin’in şu anda Binance Smart Chain’de en çok işlem gören token olduğunu gözler önüne serdi. BabyDoge, BSC balinaları arasında oldukça popüler hale geldi.

Balinalardan Önemli Atak

WhaleStats verilerine göre en büyük 1.000 BSC cüzdanı, yatırım stratejisini Ethereum yerine en çok Baby Doge Coin üzerine şekillendirdi. Blockchain monitörü, Baby Doge Coin’in ETH’yi ilk 1000 BSC balinası arasında en çok işlem gören kripto para olarak geride bıraktığını belirtti. Bugün itibarıyla BabyDoge %17’lik artış ile 0.0000000037 dolara kadar yükseldi.

Bununla birlikte BabyDoge fiyatı, bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 0.0000000033 dolar seviyelerinden alım satım işlemi görüyor. Bu bilgilerin ışığında yine de Ethereum, ilk 1000 cüzdan arasında en yaygın olarak tutulan coin olmaya devam ediyor. USD değerine göre en büyük token ise Bitcoin’e endekslenmiş Binance Chain tabanlı BTCB’dir. Buradaki ilk 10 varlık arasında önce BNB ardından ETH geliyor.

Baby Doge Yükseliş Kovalıyor

3 Ocak tarihinde BabyDoge sahiplerinin toplamı 1.110.000’in üzerine çıktı. En büyük BNB cüzdanlarına gelince, o gün neredeyse 46.366.399.736.000 Baby Doge Coin toplandı. Twitter’da organize edilen topluluk, işlem hacmi bakımından dünyanın en büyük borsası olan Binance’in Baby Doge Coin’i listelemesi adına çalışıyor. Böyle bir gelişme BabyDoge fiyatını tüm zamanların en yüksek seviyesini yeniden belirlemeye itebilir.

Öte yandan Baby Doge Coin, Dogecoin hayranlarının ortaya çıkardığı bir projedir. Dogecoin’in yetersiz taraflarını ele alan BabyDoge, meme token kategorisinde üst sıralara tırmanmak adına önemli bir potansiyel barındırıyor.Total
39
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Peter Brandt Uyardı: Ethereum (ETH) Rakiplerine Karşı Güç Kaybediyor

Sonraki Haber

Kripto Para Ekosisteminin En Zengin İnsanı: Changpeng Zhao

İlgili Haberler