Ekim Ayı Seçimleri: Arbitrum (ARB), Mask Network (MASK) ve Tradecurve Markets (TCRV) 

Bitcoin Haber
Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. BitcoinHaber, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. BitcoinHaber, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Yılın yavaş yavaş sona ermesiyle birlikte yatırımcılar gelecek vaat eden projeler arayışına girdi. Fırsatlar içinde iddialara göre Arbitrum (ARB), Mask Network (MASK) ve Tradecurve Markets (TCRV) güçlü rakipler olarak görülüyor. Bu makalede, bu tokenların neden Ekim ayında izlenmesi gereken tokenlar olduğu ele alınıyor. 

Arbitrum (ARB): Ethereum’u Ölçeklendirmek 

Arbitrum (ARB) bir Ethereum L2 (ikinci katman) ölçeklendirme çözümüdür. Özellikle, gelişmiş verim ve düşük gaz ücretleri de dahil olmak üzere Ethereum’un ölçeklenebilirlik sorunlarını çözmede ön planda olabilir. Buna ek olarak Arbitrum, optimistic roll up’lar sayesinde Ethereum’da hız ve maliyet verimliliğini artırmayı da hedefliyor. 

Arbitrum ekosisteminin merkezinde ARB yer almaktadır. Önemli ölçüde, yönetişim için kullanılır ve sahiplerin teklifleri oylamasına olanak tanır. Bunlar protokol yükseltmeleri, özellikler ve fon tahsisini içerir ve genellikle geleceğinde söz sahibidir. 

Bu arada, merkezi olmayan finans (DeFi) ve non fungible token (NFT) ekosistemleri genişlemeye devam ettikçe, Arbitrum Ekim ayında önemli bir taleple karşılaşabilir.  

Mask Network (MASK): Blockchain ile Sosyal Etkileşimlerin Karışımı 

Mask Network (MASK), Twitter ve Facebook gibi sosyal medya platformları üzerinden şifrelenmiş mesajların aktarılmasını sağlayan bir protokoldür. Dolayısıyla bu, Mask Network’ü sosyal etkileşimlerin blok zinciri ile entegrasyonunda ön plana çıkarmaktadır.  

Dikkat çekici bir şekilde, merkezi olmayan bir uygulama olarak, kullanıcılar yalnızca şifreli konuşmalar yapmakla kalmayacak. Ayrıca büyük sosyal medya platformlarında finansal işlemler de gerçekleştirebilecekler. Dolayısıyla bu, Mask Network’ün gizliliğe olan bağlılığını vurguluyor olabilir. 

Özellikle, iddialara göre benzersiz değer önerisi güçlü bir takipçi kitlesi kazanmasını sağladı. Bu, sağlam temellerine ve somut kullanım durumlarına ek olarak, Mask Network’ü Ekim ayı için bir kripto seçimi haline getiriyor olabilir. 

Tradecurve Markets (TCRV): Başarı için Konumlandırma 

Tradecurve Markets (TCRV), iddialara göre yenilikçi yaklaşımıyla ticaret dünyasında ve tüm kripto ortamında ilgi çekiyor olabilir. Ekibin açıklamasına göre merkezi ve merkezi olmayan borsaların en iyi özelliklerini harmanlayan hibrit bir ticaret platformu olarak, benimsenmeye hazır. Bu arada, hepsi bir arada bir ticaret platformu olarak, tüm ticaret ihtiyaçları için tek durak noktası olmayı hedefliyor. 

Bu benzersiz proje, ticaret ekosistemindeki kritik ihtiyaçları ele almaktadır. Bu zorlukların çözümünü somutlaştırarak, hisse senetleri, forex, emtialar gibi kripto ve finansal araçların tek bir hesaptan alınıp satılabileceği bir platform olmayı amaçlamaktadır. Buna ek olarak, izinsiz bir platform olarak kullanıcılar binlerce varlık arasında derin likidite ile serbestçe işlem yapabilecekler. 

Ayrıca, ekibin açıklamasına göre Tradecurve Markets, kullanıcıların tam anonimlikle ticaret yapabilecekleri bir ortam yaratmayı amaçlamaktadır. Dikkat çekici bir şekilde, çeşitli varlıkların ticareti, e-posta kimliği aracılığıyla bir hesap oluşturarak, bir kripto cüzdanı bağlayarak ve kripto para birimini aktararak 2 dakikadan daha kısa bir sürede başlayabilir. Özellikle, KYC kontrollerine gerek kalmayacağı ifade ediliyor. 

Yukarıdakiler, 18.000’den fazla kullanıcının yerleşik olduğu büyüyen bir topluluğa katkıda bulunmuş olabilir. Bu arada, lansmanına yaklaşan devam eden ön satışında 6,4 milyon dolardan fazla para toplandı. 

Ön satış şu anda 0,03 $ token fiyatıyla 6. aşamada. Fiyat tahminiyle ilgili olarak, iddialara göre uzmanlar lansmandan sonra 75 kat artacağını tahmin ediyor.  

WebsitePresaleTwitter 

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. BitcoinHaber, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. BitcoinHaber, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

ABD SEC İçin Bitcoin ETF Beklentileri Artıyor: ARK Investment Yeni Düzenlemelerle Dikkat Çekiyor

Sonraki Haber

“Ünlü Analistten Bitcoin ve Altcoin’ler Hakkında Düşüş Uyarısı”

İlgili Haberler