EarnableFi: GameFi ve Defi 3.0 Ekosisteminin 100 Kat Büyüme İle Lansmanını Yapıyor

İlayda Peker

Bir GameFi ve Defi 3.0 ekosistemi olan EarnableFi (EFI), 26 Ocak’ta Ethereum ağında büyük bir lansman yaptı. Proje listelendikten hemen sonra 100 kat arttı ve yenilikçi ve fütüristik ekosistemi nedeniyle ivmesini sürdürmeye hazır olduklarını ifade ediyorlar. EarnableFi, Ethereum Ağı üzerinde toplu olarak benimsenmesi ve ekosistemin sahiplerini çeşitli şekillerde ödüllendirmesi için pasif gelir üretimi için tasarlanan GameFi & Defi 3.0 ekosisteminin lider yardımcı program tokenı olmayı amaçlıyor.

EarnableFi topluluğu üyeleri, gerçek dünya işlemlerini uygulayarak ve işletmelerin, teknolojinin veya varlık fırsatlarının tamamen uyumlu, kısmi, tokenize edilmiş mülkiyetini oluşturarak kripto dünyasını dönüştürmeyi hedefliyor. Her işlemde %7 kripto teşviki kazanma potansiyeli ile kullanıcılar tek tıkla pasif para kazanabilirler. Bu da “Kullanıcıların finansal bağımsızlığa ulaşmalarına yardımcı olan Ethereum Ağındaki en ilginç ek gelir kaynağı.” olarak tanımlanıyor.

EFI, birden fazla kripto paradan (EFI, ETH, USDT, USDC, DAI) pasif kripto geliri elde ederken yalnızca bir varlığa sahip olmak isteyenler için: EarnableFI. Platfomr, yatırımınızı artırmadan portföyünüzü artırmanın en uygun maliyetli yolu olarak tanımlanıyor. Vergi, bir kazanan tarafından yapılan her işlemden tahsil ediliyor. Bu vergi daha sonra token tahsisine göre kazananlar arasında bölünüyor. DAPP veya ETHscan’i kullanarak kullanıcılar kazandıkları paraları istediği zaman talep edebiliyor. Kazanılacak minimum miktar yok ve teşvikler sürekli devam ediyor. EFI, hızlı ödemelere izin vererek, karşı taraf riskini azaltarak ve şeffaflığı artırarak finansal hizmetler endüstrisini bir bütün olarak geliştiriyor. Geleneksel finansal hizmetlerden önemli ölçüde daha hızlı ödeme ve takas süreleri sağlayarak, bir işlem karara bağlanmadan önce karşı tarafların temerrüde düşme tehlikesini azaltırken, blok zinciri teknolojisinin değişmezliği şeffaflığı destekler.

EarnableFi Ekosistemi

Non-fungible token (NFT) heyecanı kripto alanında büyük bir etki yarattı. NFT’lerin girişi, birden fazla işletmeyi birbirine bağladıkları için tüm finans ve tahsilat sektörünü değiştirdi. NFT pazarındaki en yeni trend, video oyun endüstrisinin en iyilerini kripto para birimleri ve NFT’lerle birleştiren Play to Earn Games (P2E) oldu. Yatırımcıların eğlenmek için oyun oynamalarına, oyun içi tokenlar kazanmalarına ve gerçek dünyada satın alınabilecek ve takas edilebilecek nadir eserler kazanmalarına olanak tanıyor.

EarnableFi, evrensel bir yardımcı program tokenı olmak için gamefi deneyimini bir sonraki seviyeye taşımayı hedefliyor. EarnableFi ekosisteminin temel özelliklerinden bazıları şu şekilde sıralanabilir:

  • GameFi: Burada kullanıcılar çeşitli oyunlar oynayabilir ve oyunlardan para kazanabilir.
  • Yenilikçi DeFi 3.0: Defi 3.0, toplu bir emir defterinin üzerine bir işlem motoru yerleştiriyor. Bu, belirli bir blok zincirindeki tüm likiditeye karşı gelişmiş işlemler yapmayı mümkün kılar. Pazara giriş seçenekleri, borç verme havuzu, limit, takip, zararı durdurma ve ice-berg emirleri içeriyor.
  • Tahmin GameFi: ETH ağındaki Tahmin Oyunu, kullanıcılarına belirli bir süre içinde varlıkların fiyatının yönünü tahmin etme yetkisi veren eğlenceli bir oyundur. Doğru tahmini yapan kullanıcılar bu sayede ödüllendiriliyor.

Yakın tarihli bir endüstri araştırmasına göre, neredeyse 3,1 milyar insan veya dünya nüfusunun yaklaşık %40’ı video oyunları oynuyor. Yıllar geçtikçe oyun, gelir açısından müzik ve film endüstrilerini geride bırakarak her ikisinin birleşiminden daha fazlasını üretiyor. Bütün bunlar yeni bir dünya, yeni bir ekonomi ve yeni fırsatlar için potansiyel yaratıyor. Earnable, büyük ölçüde parçalanmış ekosistemi tek çatı altında toplamayı ve ekosistemi herkes için erişilebilir hale getirmeyi amaçlıyor.

WebsiteTwitterTelegramAudit

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. BitcoinHaber, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. BitcoinHaber, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber

Bitcoin ve Altcoin’ler: FED Açıklamalarından Sonra Gün Nasıl Başladı?

Sonraki Haber

Milyonluk Takipçisi Bulunan Ünlü Trader: “XRP İnsanları Zengin Edecek”

İlgili Haberler