E-Ticaretten Mobil Oyunlara Kadar Evrensel Kripto Para Ekosistemi: Weecoins

Bitcoin Haber
Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. BitcoinHaber, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. BitcoinHaber, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Weecoins, dünyada kripto para birimlerinin günlük ve yerel alışverişlerde kullanımının yaygınlaşmasını hedefliyor. Weecoins ile kullanıcılar, uçak bileti, otel rezervasyonu ve online alışverişler gibi günlük alışverişlerini tek bir platform üzerinden kripto paraları kullanarak gerçekleştirebiliyor.

Weecoins Nedir?

Weecoins, 2013 yılında kurulan Weecomi International firmasının bir alt kuruluşu olarak karşımıza çıkıyor. 7 senedir 8 ülkede resmi bir şirket olarak hizmet veren Weecomi, Rusya Ukrayna, Kazakistan ve Türkiye gibi ülkelerde anonim şirket olarak hizmet sunuyor.

Dünya üzerinde müşteriler ile mağazalar arasında bir alışveriş köprüsü kuran Weecomi International’in şu anda 10.000’i aşkın anlaşmalı mağazası, 270.000 müşterisi bulunuyor. Bu büyük ağdan faydalanarak kripto para kullanımını arttırmak isteyen Weecomi 2021 yılında anlaşmalı olduğu mağazalarda Weecoins’i müşterilerinin kullanımına açacak. Yapılan açıklamalara göre ilk kez bir coin bu kadar fazla mağazada kullanılabilir olacak.

Şirketin açıklamalarına göre toplamda 900.000.000 adet üretilecek olan Weecoins’in üretimi 5 yılda tamamlanacak. Ayrıca şirket Ekim’de Türkiye’de de kendi e-ticaret sayfasını açacak ve Wecoins ile işlem yapanlara ekstra indirimler ve fırsatlar sunulacak. Böylece bir coin’n günlük alışverişlerde kullanımının artması ve buna bağlı olarak değerinin de yükselmesi bekleniyor. Bunların yanında Wecoins’in şu anda 20 ülkede yatırımcısının bulunduğu ve Şubat ayından bu yana 0,08 dolardan 0,30 dolara yükselerek 4 kat kazandırdığı da yapılan açıklamalar arasında yer alıyor.

Bunlara ek olarak şirket, Weecoins ile dünyanın en büyük alışveriş topluluğunu oluşturmayı ve bunu hem fiziksel hem online ortamda başarmayı hedefliyor. Bunun için Weecoins, işletmeleri; yerel satış ekipleri, çağrı merkezleri ve yerel reklamlar ile dijitalleştireceklerini ifade ediyor. İşletme ağının ise online ve toplu pazarlama ile destekleneceği belirtiliyor. Ayrıca her bölgenin kültürüne uygun olarak farklı reklam stratejilerinin uygulanacağı, sivil toplum kuruluşlarının etkinlikleri ve organizasyonları ile ulusal düzeyde spor etkinliklerinin ortağı ve sponsoru olunacağı da belirtiliyor.

Bunların yanında Şirket CEO’luğunu Hamza Özkan Cıbır’ın üstlendiği firmanın arkasında güçlü bir ekip olduğu da yapılan açıklamalar arasında yer alıyor.

Weecoins Kripto Cüzdan

Ücretsiz bir mobil uygulama olan Weecoins cüzdan, alışverişin, ödemenin ve para kazanmanın mümkün olduğu bir ekosistem oluşturuyor. Evrensel ve merkezsiz bir kripto cüzdanı olan Weecoins cüzdan kullanıcılarına aşağıdaki avantajları sunuyor:

  • Weecoins ile alışveriş imkanı,
  • Weecoins, Bitcoin, Ethereum ve diğer kripto para birimlerinin kredi kartı ile alım imkanı,
  • Weecoins ile çeşitli fırsatlara sahip olma imkanı,
  • Weecoins, Bitcoin, Ethereum ve diğer kripto para birimlerini alma, gönderme ve saklama işlemleri,
  •  Weecomi uygulamasında yapılan alışverişlerden elde edilen puanları ve coin’leri kullanma imkanı,
  • Ortak olunan ödeme platformları ile ödeme yapma imkanı.

Weeswaps

Weeswaps kendisini, “Türkiye’nin en yenilikçi dijital varlık işlem platformu” olarak tanımlıyor. Weeswaps kullanıcıları, hızlı alış-satış seçenekleri ile işlemleri istedikleri fiyattan beklemeden gerçekleştirebiliyor. Tüm dijital varlıklar fiziksel güvenliği sağlanmış çevrimdışı cüzdanlarda muhafaza ediliyor.

Bunların yanı sıra 7/24 işlem seçeneği ile banka havaleleri mesai saatleri dışında da yapılabiliyor. Böylece kullanıcılar her zaman işlemlerini gerçekleştirebiliyor. Ayrıca 7/24 müşteri desteği ile kullanıcıların sorunlarının anında ve her zaman çözülebileceği de ifade ediliyor.

Öte yandan Weeswaps, farklı kripto paralar, gerçek zamanlı grafikler, grafik analiz araçları ve indikatörler ile profesyoneller için gelişmiş bir alım satım deneyimi sunarken, kolay kullanımı ve kullanıcı dostu arayüzü ile yeni yatırımcılar için de iyi bir deneyim sunuyor. Bunlara ek olarak Weeswaps’in uyguladığı iki aşamalı doğrulama sayesinde kullanıcıların hesapları her zaman güvende oluyor.

Weeswaps ile ilgili daha detaylı buradan ve Weecoins ile ilgili detaylı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. BitcoinHaber, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. BitcoinHaber, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.


Total
10
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber

Bu Durum Henüz Bitcoin (BTC) Fiyatına Yansımadı, Artışa Hazır Olun!

Sonraki Haber

Biden’a Karşı Trump: Kripto Paralar İçin Hangisi Daha İyi?

İlgili Haberler