DYDX Kripto Para Token Kilit Açılış Etkinliği Bekleniyor

Bitcoin Haber

Kripto para piyasasında, yatırımcıların dikkatle takip ettiği verilere göre, önümüzdeki yedi gün içerisinde 55.56 milyon dolar değerinde token kilidi açılacak. Özellikle Ethereum ekosisteminde faaliyet gösteren DeFi platformu DYDX’in kilit açılışı önemli bir etkinlik olarak öne çıkıyor.

Önümüzdeki hafta kripto para piyasasında gerçekleşecek 55.56 milyon dolar değerindeki token kilit açılışı etkinliklerinin en büyüğü, 5.24 milyon dolar değerinde olan ve Ethereum ekosisteminde yer alan DYDX’de gerçekleşecek. Bu etkinlik, DYDX token toplam arzının %1,21’ine denk geliyor ve bu yüzden yatırımcılar tarafından dikkatle bekleniyor.

DYDX’in günlük grafiğinde, daralan kama formasyonu dikkat çekiyor ve bu formasyon yukarı yönde çalışıyor. Bununla birlikte, son günlerde fiyatın aynı dirençlerde red yemesi DYDX fiyatının zayıflamasına neden olabilir.

Son olarak, DYDX için günlük grafikte dikkat çeken destek ve direnç seviyeleri belirtilmiştir. Bu seviyelerin kırılması ve aşılması, DYDX’in fiyat hareketlerini etkileyebilir.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

XRP Yatırımcılarına Sevindirici Haber: Fiyat Artışı Bekleniyor

Sonraki Haber

Chainlink’in Fiyatındaki Stabil Durum ve Kritik Ölçütler

İlgili Haberler