Doğru Tahminleri İle Ünlü Analist: Bu Token 4. Çeyrekte Artacak!

İlayda Peker

UNI piyasaya adeta bir bomba gibi düşen ve ilk etapta büyük kazanımlar elde ettikten sonra düşüşe geçen merkezsiz finans (DeFi) token’ları arasında yer alıyor. UniSwap borsasının yönetişim kripto para birimi düşüşünü bugün de devam ettirdi ve 4 dolara kadar geriledi. UNI’nin rekor seviyesi 8 doların üzerinde olduğu için bu yarı yarıya düşük aslında dikkate değer durumda.

UNI Artışa Geçecek Mi?

UNI token’ın düşüşüne rağmen UniSwap havuzunun içinde kilitli olan toplam değer yeni rekorlar kırıyor. DeFi Pulse tarafından alınan verilere göre, kilitli toplem değer Çarşamba günü 2.12 milyar dolara yükseldi ve bu da UniSwap havuzunda daha fazla insanın fon kilitlediğini gösteriyor.

Bunun yanında borsa, likidite sağlayıcılarını ve kullanıcılarını, 600.000.000 adetlik arz bitene kadar UNI token’ları ile ödüllendirmeye söz vermişti. Zaten bu sebeple UNI token hala piyasaya sürüldüğü fiyatın %2.500 üzerinde işlem görmeye devam ediyor. Dolayısıyla yatırımcılar hala UNI token’da bir artışın yaşanmasını bekliyor.

Düşüş Olabilir Mi?

Piyasada “Mac” olarak bilinen bir analist UNI token’ın 3,5 dolara kadar geri çekilebileceğini dile getiriyor. Ancak son çeyreğin ilk haftasına girerken yapılan açıklamalara göre parite büyük olasılıkla yukarı yönde toparlanacak.

UNI’de short pozisyonların iyi göründüğü ifade eden analist long pozisyonlar için Ekim’in ilk haftasını beklediğini dile getirdi.

Bununla birlikte piyasadaki doğru tahminleri ile ünlü “John Wick” de UNI’nin son çeyrekte artacağını düşünüyor. Analiste göre eğer UNI destek seviyelerini değerlendirebilir ve dirençleri hızlı bir şekilde kırabilirse dördüncü çeyrekte yeni bir rekor gelebilir.Total
6
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber

Bitcoin (BTC) Fiyatı: 2017 Rallisinde Oluşan Gösterge Yeniden Sahnede

Sonraki Haber

Bu Durum Henüz Bitcoin (BTC) Fiyatına Yansımadı, Artışa Hazır Olun!

İlgili Haberler