Dogecoin’in Fiyatı ve Balina Hareketleri

Bitcoin Haber

Dogecoin (DOGE), geçen hafta yüzde 10’un üzerinde yükselerek olumlu bir görüntü sergiledi. Şu anda piyasa değerine göre 9.uncu en büyük kripto para olan DOGE, 9.73 milyar dolarlık piyasa değeri ve 0,06873 dolarlık işlem değeri ile dikkat çekiyor. Son haftalarda, Dogecoin’in düşen direnç trend çizgisini kırdığı görüldü ve bu durum, kripto para analisti Ali Martinez tarafından olumlu bir gösterge olarak değerlendirildi.

Dogecoin’in fiyat grafiği, mevcut seviyelerden yüzde 20’lik bir toparlanma potansiyeli gösteriyor. DOGE’un fiyatı, kripto para piyasasındaki genel iyimserlik ve toparlanma nedeniyle 0,69 dolara çıktı. Ancak fiyatın 0,075 dolar direncine ulaşması durumunda bir miktar geri çekilme beklenebilir.

Bir diğer önemli gelişme ise büyük işlemlerde uzmanlaşmış kripto veri platformu Whale Alert’in, uzun zamandır aktif olmayan ve 5.39 milyon DOGE tutan bir cüzdanın yeniden aktif hale geldiğini bildirmesi. Bu cüzdanın, Dogecoin’in piyasaya sürüldüğü 2013 yılından bu yana aktif olmadığı belirtildi. Whale Alert, bu cüzdanın yeniden aktif hale gelmesinin ardından 392 bin DOGE’nin yeni bir cüzdana aktarıldığını ve balinanın DOGE’lerini çeşitli cüzdanlar arasında dağıttığını aktardı.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Uniswap (UNI) Potansiyel Bir Trend Kırılımında

Sonraki Haber

Kasikorn Bank, Kripto Para Borsası Satang’ın Çoğunluk Hisselerini Satın Aldı

İlgili Haberler