Dogecoin’de Uyuyan Cüzdanlar Tekrardan Aktif Oluyor

Bitcoin Haber

Dogecoin (DOGE) yatırımı bulunan ve yaklaşık 10 yıldır kullanılmayan bir cüzdan adresi aniden aktif oldu. Bu durum, yatırımcıların Dogecoin’in geleceği hakkında sorular sormalarına neden oldu. Whale Alert tarafından elde edilen verilere göre, hareketsiz olan adres, toplam değeri 372.461 olan 5.392.984 DOGE’ye sahipti.

Uyuyan DOGE adreslerinin yeniden uyandırılması son zamanlarda oldukça yaygın hale geldi. Benzer bir DOGE yeniden aktivasyonu Haziran ayında kaydedildi. Bu adres, memecoin’in ilk alıcılarından biri olduğuna işaret ediyor.

İlk günden bu yana, DOGE büyük bir yatırım getirisi sundu ve CoinMarketCap’in verilerine göre DOGE, yaklaşık 8 yıl önce elde edilen 0,00008547 dolarlık Tüm Zamanların En Düşük (ATL) değerinden %80,614 yükselmiş görünüyor. Bu yeniden uyanış, topluluk üyelerinin sahip olduğu tedirginliğin ortaya çıkmasına sebep oluyor.

Dogecoin, piyasada beklenilen Bitcoin spot ETF’nin yakında onaylanacağına dair dedikodular üzerine yatırımcı ilgisinin artmasıyla son zamanlarda yükselişe geçti. DOGE’de de son zamanlarda piyasayla paralel olarak gözle görülür balina hareketleri yaşandı. Bu hareketler, Dogecoin’in fiyatındaki değişkenliği artırmak amacıyla bireysel birikimi yapan yatırımcılara yardımcı olmaya devam ediyor.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Bitcoin’in Yükselişi İçin Depoda Yeterince Yakıt Var

Sonraki Haber

FTX Kurucusu SBF’nin Yargılanması ve Olası Hapis Cezası

İlgili Haberler