Dogecoin’de Balina Faaliyetleri ve Elon Musk Etkisi

Bitcoin Haber

Memecoin fiyatlarındaki yükselişe Dogecoin de eşlik etti. Son birkaç haftada Dogecoin’de birden fazla balina faaliyeti gözlemlendi. Whale Alert tarafından izlenen büyük ölçekli işlemler DOGE etrafında birikimler veya dağıtımlar olarak yorumlandı. Balinaların son süreçte yaklaşık 23,7 milyon dolar değerinde 350 milyon adet Doge’yi bir cüzdandan Robinhood’a aktardığı tespit edildi.

Bir başka büyük ölçekli işlem 25 Ekim’de gerçekleşti. Yaklaşık 23,4 milyon dolar değerinde 350 milyon DOGE yine bilinmeyen bir cüzdandan Robinhood’a aktarıldı. Bu işlemler yatırımcılar arasında dedikoduların çoğalmasına neden oldu.

Whale Alert ayrıca, 7,2 milyon dolar değerinde 97 milyon DOGE’nin Robinhood’dan bilinmeyen bir cüzdana aktarıldığını belirtti. Bu tür hareketler genellikle yatırımcıların birikim yapmak için hamlelerine işaret eder.

Elon Musk’ın Dogecoin’e olan bilinen desteği ve onu tüm finansal konular için birincil platform olarak konumlandırma isteği, Dogecoin’in gelecekteki performansı hakkında soruları gündeme getiriyor. Ancak, Dogecoin fiyatı %2,41 düşüşle 0,06934 dolardan işlem görüyor ve son 24 saatlik sürede hacmi %45,71 oranında düşüş yaşayarak 426,02 milyon dolara geriledi.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Kripto Para Analizleri: Bitcoin, Solana, Chiliz ve CEEK Coin

Sonraki Haber

Kripto Para Analisti Bluntz: Solana ve Bitcoin’de Yükseliş Bekliyorum

İlgili Haberler