Dogecoin Yaratıcısından Ayı Piyasası Yorumu: Zaman Geldi Mi?

Mert Bahçe

Kripto para endüstrisindeki en popüler meme coin’in yaratıcısı olan Billy Markus, Twitter takipçilerine ayı piyasasının ilk işaretini aktardı. Dogecoin yaratıcısı Markus, meme coin’in inanılmaz rallisinin ardından daha çok gündemde olmaya karar verdi. Özellikle Elon Musk’ın Dogecoin sevgisine tam destek veren Markus, ekosistem geliştirme çalışmalarında daha fazla rol aldı.

Billy Markus, Ayı Piyasasını İşaret Etti

Kripto para piyasası, lider Bitcoin’in geri çekilmesi ile birlikte kızıla büründü. Dogecoin yaratıcısı, düşüş eğiliminin ortasında bir ayı sinyali olarak algılanan temel görüşü ifade etti. Markus’a göre ayı piyasasının en belirgin sinyali insanların kriptoların teknolojisinden bahsetmesi ve bunun için ekosistemde olduklarını dile getirmesidir.

Deneyimli girişimciye göre derin kayıplarla yüzleşen uzun vadeli yatırımcılar, analizlerinin yatırım yaptıkları projenin temel değerine dayandığına söyleyerek uzun süreli kârsız pozisyonlarını koruma eğilimindedir. Dogecoin yaratıcısı daha sonra ünlü Amerikalı politikacı Bernie Sanders’ın görüşüne katıldığını aktardı. Paylaşılan gönderide düşüşü yansıtan büyük bir kırmızı mum ve “teknoloji için buradayım” ifadesi yer alıyor. Ünlü ifadenin ilk kullanımı, Bitcoin ve diğer kripto para birimlerinde görülen %80’lik düşüş dönemi olan 2018’de görüldü. Bu dönemde uzmanlar ve çok sayıda yatırımcı fiyat düzeltmesinde teknoloji vurgusu yapmıştı.

Web 3

Billy Markus, daha önce Elon Musk’ın da taş attığı üzere Web 3 hakkında dalga konusu yaratacak inançlar taşıyor. Piyasadaki en ünlü meme coin’in geliştiricisi, Web 3 insanlarının endüstride olduğunu belirterek bu teknoloji ile dalga geçti. Musk ise moder internet çapında kullanılabilirlik ve verimlilik eksikliğine dikkat çekerek yeni ortaya çıkan teknoloji hakkında sert ifadelerde bulunmuştu.Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber

Popüler Kripto YouTube Hesaplarında Kötü Niyetli Saldırı!

Sonraki Haber

Fantom TVL’de Binance Smart Chain’i Geride Bıraktı!

İlgili Haberler