Dogecoin ve Pepe’nin Yükselişi: Memecoinlerin Yükselişi

Bitcoin Haber

Crypto analisti The Flow Horse, en büyük memecoin olan Dogecoin’in (DOGE) boğa rallisi için hazırlandığına dair dikkat çeken bir tahminde bulundu. Analist, DOGE’da 2x üzerinde bir fiyat artışı beklerken, başka popüler bir memecoin olan Pepe’nin (PEPE) kısa vadede yükseleceğini belirtti.
The Flow Horse, kişisel X hesabında (daha önce Twitter olarak bilinir), DOGE’nin haftalık grafikte düşen direnç trend çizgisini aştıktan sonra çok fazla yukarı potansiyeli olduğunu belirtti. Analist, memecoin için beklentilerini şu cümlelerle açıkladı: “Bütün riskli varlıkların fiyatı artıyor. Kendime her zaman Elon Musk’ın X sahibi olduğunu ve dünyanın sevilen memecoin’in hareketlerinin son derece sınırlı olduğunu hatırlatıyorum. Sanırım DOGE yakında tekrar havlayacak.”
DOGE, bu yazının yazıldığı sırada son 24 saatte %2.57 artışla 0.06884 dolar’dan işlem görüyor. Analistin paylaştığı Dogecoin grafiğine bakıldığında, beklediği hedef seviyenin 0.1515 dolar olduğu açıkça görülüyor.
The Flow Horse, memecoinler üzerinden konuyu sürdürdü ve sevilen memecoin Pepe’nin yukarıya doğru hareket etmek için güç topladığını belirtti. Analist, bu konsolidasyon aşamasında daha fazla düşüş olabileceği konusunda uyarırken, PEPE’nin kazançlarının çoğunu yakında kaybetme olasılığının düşük olduğunu ekledi. “PEPE vadeli işlemlerimdeki uzun pozisyonumu artırdım. Biraz daha düşebileceğimizi düşünüyorum ancak kısa vadede Burj Khalifa formasyonunda bir düşüş olacağını düşünmüyorum. Büyük altcoinler daha da yükseldikçe, PEPE’de biraz daha FOMO bekliyorum.”


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Aave (LEND) Coin’un Popülerliği Artıyor

Sonraki Haber

Solana ve Ethereum Karşılaştırması

İlgili Haberler