DigiToads’un (TOADS), Chainlink (LINK) ve Stacks (STX) Yorumları! 

Bitcoin Haber
Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. BitcoinHaber, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. BitcoinHaber, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Chainlink (LINK) ve Stacks (STX) kripto dünyasında mevcut en popüler coinleri arasında görülüyor. Geçmişte iyi bir performans göstermelerine rağmen, piyasa trendleri hızla değişiyor olabilir.  

Altcoinler ve sabit coinler geçmişte yatırımcılar için tek seçenek iken, bu durum değişti. İddialara göre, insanlar artık diğerlerinden nispeten daha yeni olduğu iddia edilen DigiToads (TOADS) gibi meme coinleri tercih ediyor.  

Örneğin Dogecoin, şaka olarak başlayan ancak şu anda büyük bir piyasa değerine sahip olan ilk meme coinlerden biri olarak kabul ediliyor. Dogecoin’in başarısıyla birlikte birçok yeni meme coin piyasaya çıktı. Ancak, iddialara göre hiçbiri bir etki yaratamadı. 

LINK ve STX geçmişte yatırımcıların dikkatini çekmişti, ancak kripto para trendleri değişiyor olabilie. Bu trend değişikliğinin ana nedeni yatırımcı davranışı olarak nitelendiriliyor. İddialara göre ise DigiToads (TOADS) 2023’te %2000 kâr artışı sağlayabilir.  

Proje ile ilgili daha detaylı bilgiye websitesinden ulaşabilirsiniz.  

DigiToads (TOADS) 

LINK kısa sürede sektörde popüler hale geldi ve yatırımcılar kripto para birimine ilgi gösterdi. Ancak hem STX hem de LINK’in başarısının durma noktasına geldiği ve DigiToads’un ilgi gördüğü iddia ediliyor.  

Ekibin açıklamalarına göre TOADS ilk meme coin olmasa da, benzersiz olmayı hedefliyor. Coin, yatırım fırsatlarından daha fazlasını sunmayı ve hayırsever bir dokunuşa sahip olmayı amaçlıyor.  

Güçlü Topluluk Desteği ve Aktif Gelişim 

DigiToads, hızla büyüyen bir topluluğa ve ihtiyacı olanlar için birinci sınıf desteğe sahip olduklarını ifade ediyor. Yatırımcılar platformdan ihtiyaç duydukları tüm yardıma erişebilir ve yatırım stratejilerini buna göre ayarlayabilirler.  

Büyüme ve Benimsenme Potansiyeli 

İddialara göre DigiToads büyüme ve satış öncesi aşamasında olmasına rağmen, iyi satış rakamları görüyor. Yatırımcılar kolayca satın alarak daha iyi büyüme potansiyeline katkıda bulunuyor. Ekibin iddiasına göre uzmanlar, bu büyümenin biz farkına varmadan %2000 seviyesine ulaşabileceğine inanıyor.  

Sürdürülebilir ve Çevre Dostu Bir Proje 

DigiToads (TOADS), ekibin açıklamalarına göre, sadece yatırımdan daha fazlası olmayı amaçlıyor. Kurbağaların yuvası olan ormanları korumak için sürdürülebilir kâr paylaşımı sağlıyor. Yatırımcıların para kazanırken topluma da katkı sağlayabilecekleri ifade ediliyor. 

Stacks (STX)  

Stacks (eski adıyla Blockstack), bilgisayar ağı desteği ve merkezi olmayan uygulamalar (dApps) ekosistemi için geliştirici araçları da dahil olmak üzere internet sahipliği yazılımı sağlar.  

Piyasadaki en popüler kriptolardan biri olarak görülüyor ve birincil amacı merkezi bulut hizmet sağlayıcılarına olan ihtiyacı azaltmak. Kripto ayrıca kullanıcı verilerini ele geçiren ve satan uygulamalara karşı da çalışır. Stacks ağındaki kullanıcılar aşağıdaki gibi dijital varlıklara doğrudan sahip olabilir: 

  • Kullanıcı adları 
  • Alan adları 
  • Bilgisayar programları vb. 

Bu yeni özelliklere rağmen, STX coin’in, piyasa trendlerindeki değişiklikler nedeniyle zor durumda olduğu iddia ediliyor.  

Chainlink (LINK), uzun vadeli büyümesi için spekülasyon yapılan bir başka popüler kripto para birimidir. LINK, kullanıcılarına aşağıdakiler de dahil olmak üzere çeşitli hizmetler sunmaktadır: 

  • Fiyat Akışları (DeFi ekonomisini beslemek için gereken finansal piyasa verileri) 
  • Doğrulanabilir kullanım (dinamik NFT’lerin ve adil zincir içi oyun uygulamalarının oluşturulmasına izin verir),  
  • Diğer merkezi olmayan hizmetler 

Dijital para birimi tarafından sunulan diğer popüler hizmetler şunlardır: 

  • Keeper Network (öncelikle kendi kendine yeterli DevOps hizmetleri sunan işlem otomasyon botlarını içerir)  
  • Rezerv kanıtı (stabilcoinlerin, çapraz zincir tokenlerinin arkasında zincir dışı teminat kanıtı sunar) ve daha fazlası. 

Sonuç 

İddialara göre DigiToads, platformdaki iyi özelliklerden bazılarıyla inanılmaz pazar değişiklikleri gösterdi. Yarının meme parası olabileceği ve yatırım yapmak için tercih edilebileceği iddia ediliyor.  

WebsiteTwitter 

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. BitcoinHaber, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. BitcoinHaber, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

DigiToads (TOADS) ve Polkadot (DOT) DeFi Yatırımcıları için Durumu Değiştirecek Mi? 

Sonraki Haber

Tether, USDT Rezerv Fazlasında Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesini Raporladı 

İlgili Haberler