DigiToads (TOADS) ve Quant (QNT) 2023’te Monero’dan (XMR) İyi Performans Gösterebilir Mi? 

Bitcoin Haber
Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. BitcoinHaber, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. BitcoinHaber, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Analistlere göre, kripto para piyasası, hakimiyet için çabalayan çok sayıda dijital varlık ile benzeri görülmemiş bir yenilik ve evrime tanık oluyor. İddialara göre kripto paralar arasında iki kripto para birimi, DigiToads (TOADS) ve Quant (QNT), önemli ölçüde ses getirdi ve 2023’te Monero’dan (XMR) daha önemli bir artış kaydedebilirler. 

DigiToads ve Quant, özellikleri ve umut verici gelişmeleriyle hem uzmanların hem de yatırımcıların dikkatini çekmiş olabilir. Bu kripto para birimlerinde önemli adımlar atılması, statükoya meydan okunması ve sektörü potansiyel olarak yeniden şekillendirmesi bekleniyor.  

DigiToads (TOADS): 2023 Yorumları 

İddialara göre DigiToads, 2023 yılı boyunca genişleme konusunda ünlü Monero’yu bile geride bırakmaya aday, gelecek vaat eden bir büyüme tokenı. Bu yenilikçi dijital varlık, finansal refah potansiyelinin kilidini açmakta olabilir. NFT stake etme, P2E oyun ve saygın TOADS ERC20 tokenlerine sahip olmanın büyüleyici bir karışımı aracılığıyla artık gelire açılan bir kapı sunduklarını iddia ediyorlar. 

İddialara göre bununla birlikte, DigiToads’un büyüleyici dünyasında, sizi olağanüstü bir yolculuğa çıkmaya davet eden sürükleyici bir Web3 oyunu var. Bu platform, oyuncuların değerli DigiToads arkadaşlarını toplamalarına, beslemelerine ve onlarla destansı savaşlara girmelerine olanak tanır. Ve bu saygıdeğer TOAD’lar satın alma, takas veya büyüleyici karşılaşmalardan galip çıkma yoluyla elde edilebilir.  

Her DigiToads sezonunun sonunda, prestijli liderlik tablosundaki en iyi %25 oyuncu TOADS DeFi token ödülleri ile ödüllendirilir. DigiToads ayrıca, oyun içi eşya satış fonlarının %50’sini yenilenen bir ödül fonuna ayırarak sürekli takdir edilmeyi sağlar ve oyuncuların sürükleyici oyunun tadını çıkarırken somut zenginlikler biriktirmelerine olanak tanır. 

İddialara göree uzman analizine göre, DigiToads’un önünü açan bir diğer özellik de trend olan NFT platformu. Proje, merakla beklenen ön satışı sırasında 3.500 benzersiz NFT’den oluşan seçkin bir koleksiyonu gözler önüne serecek. Bu olağanüstü NFT’ler sadece sahiplikten daha fazlasını sunuyor; özel stake havuzundan elde edilen ödüller için stake edilebilirler. 

Trend olan NFT stake platformu kullanıcılara çeşitli avantajlar da sunuyor. Her TOADS işlemi, stake havuzuna %2 katkıda bulunarak canlı DigiToads topluluğu için sürekli ödüller sağlar. Stake havuzu daha sonra ödülünü, değerli varlıklarını düzenli olarak stake eden NFT sahiplerine verir. İddialara göre bir NFT ne kadar uzun süre stake edilirse, sahibine verilen ödüller o kadar büyük olur ve TOADS DeFI tokenini Monero’ya kıyasla muazzam bir büyüme ve genişleme için konumlandırır. 

DigiToads ile ilgili daha detaylı bilgiye websitesinden ulaşabilirsini.

Quant (QNT): 2023 Yorumları 

Quant (QNT), blok zinciri ağları arasında kesintisiz bağlantı sağlayan çığır açan bir işletim sistemidir. Bu devrim niteliğindeki birlikte çalışabilirlik, entegre sistemlerin önünü açarak işbirliğini, verimliliği ve sınırsız fırsatları teşvik eder. 

Analistler, Quant’ın öngörülen büyümesi için kritik bir itici güç olarak birlikte çalışabilirlik çözümlerine yönelik artan talebi vurguluyor. Pazarın olumlu tepkisi ve QNT’ye artan ilgi, analistlerin 2023’te önemli ölçüde genişlemesi için öngördükleri görünümü destekliyor. 

Monero (XMR) 

Monero (XMR), gizlilik ve güvenliğe olan bağlılığıyla dikkat çeken ve tanınan bir kripto para birimidir. Veri gizliliğinin çok önemli hale geldiği bir çağda Monero, kendisini diğer kripto paralardan ayıran sağlam gizlilik özellikleri sunarak öne çıkmaktadır. 

Monero’nun cazibesi anonim işlemlere odaklanmasında yatmaktadır. Halka imzalar, gizli adresler ve gizli işlemler gibi gelişmiş kriptografik teknikler kullanan XMR, gönderen, alıcı ve tutarlar dahil olmak üzere işlem ayrıntılarının gizli ve izlenemez kalmasını sağlar. 

Sonuç 

Analistlerin DigiToads ve Quant’ın 2023’te Monero’ya kıyasla daha fazla büyüyeceği yönündeki tahminleri, iddialara göre, yenilikçi teknolojileri, sağlam toplulukları ve olumlu piyasa tepkileriyle destekleniyor. Bununla birlikte, DigiToads devam eden başarılı ön satışı, NFT stake etme ve P2E oyun sistemi ile piyasada ilgi çekmiş olabilir. Proje, blok zinciri ortamını yeniden şekillendirmeye ve önemli bir konum elde etmeye hazırlandıklarını iddia ediyor.  

WebsiteTwitter 

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. BitcoinHaber, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. BitcoinHaber, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Kripto Analisti Bitcoin Sıçramasının Geldiğini Tahmin Ediyor 

Sonraki Haber

Coinbase Yeni Listelemeler Yaparken, DigiToads (TOADS) Ön Satışı İlgi Artışı Mı Yaşıyor? 

İlgili Haberler