DigiToads (TOADS) ve Polkadot (DOT) DeFi Yatırımcıları için Durumu Değiştirecek Mi? 

Bitcoin Haber
Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. BitcoinHaber, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. BitcoinHaber, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Mem coin’lerin uzun zamandır piyasada oldukça popüler. İddialara göre uzun vadeli yatırım için de meme coin’ler birer seçenek olabilir. Ekibin iddiasına göre DigiToads da piyasada kendine yer edinmek için çaba gösteriyor. Yardımcı programlara sahip bir meme coin olması nedeniyle değerinin yükseleceği de iddialar arasında yer alıyor. 

Ekibin açıklamasına göre DigiToads, kripto dünyasını herkesin hayal edebileceği en yenilikçi yöntemle yenilemeyi hedefliyor. Bu devrim niteliğinde olduğu iddia edilen para birimi, DeFi ve NFT’lerin gücünden yararlanmaya hazır olduğunu ifade ediyor. Bir meme coin olmanın eğlencesini, oyna-kazan oyun özellikleriyle birleştiriyor, böylece oyuncular ilgi çekici bir şekilde kolayca pasif gelir elde edebiliyor.   

Açıklamalara göre TOADS, popüler NFT’lerin oluşturulması ve ticareti için güvenilir, güvenli ve şeffaf bir ağ geliştirmiştir, DigiToads, NFT pazarına yeni bir merkezsizlik derecesi getirmeyi amaçlamaktadır. Satış öncesi değeri 2,8 milyon doların üzerine çıktığı için bu para biriminin şimdiden insanların dikkatini çektiği iddia ediliyor. 

Ekibin iddiasına göre bu yenilikçi platform, eğlenceyi yatırımla birleştirmiştir. Kazanmak için oyna (P2E) yöntemleri, dijital ürün kontrolü ve kapsamlı topluluk katılımı dahil olmak üzere yenilikçi olanaklar sunarak DigiToads’un, DeFi kripto endüstrisine etkili bir şekilde yerleştiği iddia ediliyor.  

Digitoads, hayırsever gelirlere katılmak için bir yüzde kullanmayı taahhüt ederek de ilgi toplamayı hedefliyor.  İddialara göre kendini ortalama bir meme coin’den ayırıyor. DeFi ve premium NFT’lerin oyun oturumuna zahmetsizce dahil edilmesi, DigiToads’un zaferinin anahtarı olmayı hedefliyor. 

Oyuncular, blok zinciri sistemini kullanarak oyun verilerini yönetebilir ve bu da onlara geleneksel video oyunlarının sunamayacağı bir sahiplik, önem ve benzersizlik hissi verir. 

İddialara göre para biriminin yatırım değeri iki katına çıktı ve bu değer lansmandan sonra %175 oranında artabilir. Para birimi ayrıca hak ediş sözleşmelerini de zorlamaz. Yani, yatırım yaptığınızda token lansmanı üzerinde tam bir yönetime sahip olursunuz.  

Proje ile ilgili daha detaylı bilgi edinmek için websitesini ziyaret edebilirsiniz. 

Polkadot 

Polkadot, 2016 yılında Dr. Gavin Wood tarafından yapılmış bir blockchain ağıdır. Bununla para zincirleri ve blok zincirleri oluşturabilirsiniz. 

Siteye göre, bu blockchain ağı saniyede yaklaşık 1000 işlemi kolayca işleyebiliyor. 2022 yılında milyonlarca işlem gerçekleştirilmişti. Şimdi bu, yatırımcıların para biriminin ne kadar ilgisini çektiğini gösteriyor. Sonuçta, kaynaklara göre, dünya çapında en değerli 7. varlıktı.  

Sonuç olarak, ağı kalabalıklaştırmadan veya işlem sürelerini yavaşlatmadan ek DeFi kripto para birimi uygulamaları geliştirilebilir.  

Sonuç  

DigiToads platformunun kripto para yatırımcıları için ilgi çekici olabileceği iddia ediliyor. İddialara göre hangi kriptoya yatırım yapılacağı veya hangi kriptonun satın alınacağı geçmişte kalan bir ikilem olabilir. TOADS ve POLKA daha kısa sürede önemli kârlar elde etmeye başladı. DigiToads’un sonuçta, topluluk odaklı olduğu ve tüm DEFI sorunlarını çözmeyi amaçladığı iddia ediliyor. 

WebsiteTwitter 

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. BitcoinHaber, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. BitcoinHaber, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Bitcoin, Volatil Bir Eğilim Gösteriyor: Kaiko 

Sonraki Haber

DigiToads’un (TOADS), Chainlink (LINK) ve Stacks (STX) Yorumları! 

İlgili Haberler