DigiToads (TOADS) ve Aave (AAVE) 10X Artış Yaşayabilir Mi? 

Bitcoin Haber
Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. BitcoinHaber, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. BitcoinHaber, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Kripto piyasası 2023’e iyi bir başlangıç yaptıktan sonra son haftalarda durgunlaştı. Bitcoin (BTC), Ethereum (ETC) ve diğer yerleşik kriptolar, piyasadaki satışların arttığı bir ortamda önemli ölçüde geri çekildi. Bununla birlikte, konsolidasyonun ortasında, yükseliş yönelik kripto paralar olduğu için hala yatırımcıların avantajlı olabileceği iddia ediliyor DigiToads (TOADS) ve Aave (AAVE), iddialara göre 10 kata kadar artış yaşayabilir. 

DigiToads ve Yatırım Fırsatları  

DigiToads sahnede yeni olabilir, ancak iddialara göre, Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu’yu (SHIB) kullanım alanı ve faydası konusunda gölgede bırakmaya devam ettiği için başarı için tüm işaretlere sahip. Bitcoin ve Ethereum’un stratosferik kazançlarını kaçıran yatırımcılar için DigiToads, meme token alanını yeniden tanımlamaya devam ederken cazip bir yatırım fırsatı sunmayı hedeflediklerini iddia ediyor. 

Tam faydalı meme coin, insanları ekosisteme çeken kazanmaya yönelik oyun girişimlerinin bir parçası olarak heyecan verici bir Web 3 oyunu ortaya koyduklarını iddie ediyor. Oyun, insanların DigiToad’ları satın alarak ve besleyerek mücadele etmeleri için bir yol sunuyor. Ayrıca, bataklık arenasında en büyük ve en güçlü avatar yaratıklarına sahip oyuncular TOADS tokenlarıyla ödüllendirilecek. 

Açıklamalara göre DigiToads, oyun içi öğelerin satışından elde edilen tüm kârın %50’sini, Web 3 oyununda zirveye çıkan kişileri ödüllendirmek için kullanılmak üzere ayırdı ve ekosistemde kazanmanın tek yolu bu değil. Ağda kazanmanın bir başka yolunu sunan aylık ticaret yarışmaları da olacak. En aktif yatırımcılar, TOADS hazinesine erişmek için kullanabilecekleri Platin Kurbağalar alacaklar. 

Buna ek olarak açıklamalara göre, proje, stake etme yoluyla insanların hayatlarını etkilemek için yola çıktı. İnsanların NFT’lerini stake ederek pasif gelir elde edebilecekleri ve aynı zamanda likiditeyi artırıp ağı koruyabilecekleri bir NFT stake platformu kurdu. 

İddialara göre, TOADS, ağın ön satışta %140’tan fazla artış gösteren yerel token’ı. Toplanan 4,2 milyon doların üzerindeki talep göz önüne alındığında, tokenin muazzam kazançlar elde edeceği iddia ediliyor. Şimdiye kadar iddialı açıklamalara göre, dolaşımda olacak 585 milyon coin’lik bir sınırla deflasyonist statüsü, kıtlığı artırması ve böylece sağlam talebin ortasında değeri artırması beklenen yerleşik bir token yakma mekanizması ile desteklenmektedir. 

Proje ile ilgili detaylı bilgilere websitesinden ulaşabilirsiniz. 

Aave Finansal Hizmetleri Değiştirmek İstiyor 

DigiToads’a ek olarak iddialara göre Aave, aşırı risk alma, aracılar ve yanlış hizalanmış teşviklerle boğuşan geleneksel finansal hizmetleri geliştirme potansiyeli nedeniyle yatırım yapmaya değer bir başka proje olabilir. İddialı açıklamalara göre yerel AAVE tokenı halihazırda yıl için %27’den fazla artış gösterdi ve uzmanlar 10 kattan fazla kazanç öngörüyor. 

İddialara göre Aave’nin uzun vadeli beklentileri, eşler arası endüstrileri ve diğer endüstrileri bozma yeteneğine bağlıdır. Ethereum blok zinciri üzerine inşa edilen Aave, insanların herhangi bir merkezi aracıya ihtiyaç duymadan borç alma ve borç verme yöntemlerini şimdiden geliştiriyor. Havuzlar oluşturarak, insanların bir ücret karşılığında para yatırmalarını ve borç vermelerini veya teminat ödeyerek ve borç verenlere giden bir faiz ödemeyi taahhüt ederek borç almalarını kolaylaştırdı. 

Aave’nin artan popülaritesi, iddialı açıklamalara göre, insanların varlıklarını ödünç vererek bir miktar pasif gelir elde etmeleri için bir yol sağlamasıyla ilgilidir. Buna ek olarak, çok sayıda bürokrasi ve evrak işinden geçmek zorunda kalmadan sunulan anında likidite kitlelere hitap etmeye devam ediyor. 

Sonuç 

DigiToads, P2E oyun, NFT stake etme ve ticaret konusundaki kanıtlanmış faydası sayesinde Dogecoin, Shiba Inu ve Pepe’yi şimdiden gölgede bırakan yeni meme coin olmayı hedefliyor. İddialara göre, TOADS tokenı, DigiToad’un gerçek dünyadaki uygulaması sayesinde büyümeyi ve benimsenmeyi gölgede bırakma potansiyeline sahiptir. Sonuç olarak, ön satıştaki güçlü alım nedeniyle uzmanların şimdiden 1000 kattan fazla kazanç öngördüğü de iddia ediliyor. 

WebsiteTwitter 

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. BitcoinHaber, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. BitcoinHaber, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

BNB Fiyat Tahmini: Ayılar 300 Doların Altında Yeni Düşük Seviyeleri Mi Hedefliyor? 

Sonraki Haber

Borsalardaki Ether Dengesi Tüm Zamanların En Düşük Seviyesine Yaklaştı 

İlgili Haberler