Devasa XRP İşlemleri Ripple Fiyatı Hakkında Ne Diyor?

Devasa XRP İşlemleri Ripple Fiyatı Hakkında Ne Diyor?

XRPL Monitor’un elde ettiği verilere göre, Ripple devasa miktarlarda XRP’yi büyük borsalara aktarmaya devam ediyor ve Coinbase Pro, en sık tercih edilen destinasyonlar arasında yer alıyor. Ayrıca ortaya çıkan veriler, Coinbase Pro’nun 35 milyonun üzerinde XRP transfer işlemi gerçekleştirdiğini gösteriyor. Bu durumda, Coinbase’in XRP ve USDC kullanarak kullanıcılarına ücretsiz transfer imkanı sunmasının etkisi bulunuyor olabilir.

Ripple ve Coinbase Pro

XRPL Monitor, son yirmi dört saat içinde gerçekleştirilen birkaç büyük XRP işlemi hakkında veri paylaştı. Gönderenler arasında Blockchain devi Ripple de vardı. Şirket, her biri 5,615,431 dolar olan iki adet 10 milyon XRP transferi yaptı. Bu miktarın yarısı Coinbase Pro işlem platformuna aktarıldı ve diğer yarısının Ripple’ın cüzdanları arasında aktarıldığı ifade edildi.

Bunların yanında daha önce de Ripple’ın eski CEO’su Chris Larsen de dahil olmak üzere muazzam miktarlarda XRP aktarıldığına şahit olduk.

Öte yandan ortaya çıkan verilere göre, Brian Armstrong liderliğindeki San Francisco merkezli  Coinbase Pro, toplamda 35.128 milyon XRP göndererek 7 milyondan 9 milyon XRP’ye kadar çeşitli işlemler gerçekleştirdi. Analiz sitesi Bithomp’un verileri, bu işlemlerin Coinbase Pro dahili hesapları arasında yapıldığını ortaya çıkardı.

Ripple Fiyatı

Aslında Ripple ile gerçekleştirilen bu büyük transfer işlemlerinin fiyat artış beklentileri yüzünden olduğu ifade ediliyor. Yapılan açıklamalara göre XRP yatırımcıları ve Ripple, piyasa hacmi bakımından en büyük üçüncü kripto paranın fiyatının artmasını ve artık bir boğa koşusuna geçmesini bekliyor.

Yazının yayın hazırlandığı sırada 0,2810 dolardan işlem gören XRP için 0,30 dolar bandının çok önemli olduğu ve bu seviyenin geçilmesinin ardından rallinin başlayacağı düşünülüyor.

Haberlerimizi Facebook, Telegram kanalımızdan, Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.