DeFi Coin, Mobil Ödemelerde Ve Merkezsiz Platformlarda Devrim Yaratmayı Hedefliyor

İlayda Peker
Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Bitcoinhaber, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Bitcoinhaber, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Herkes ödeme yapıyor. Bir mal, hizmet veya başka bir şey alındığında yani hepimiz arada sırada aldığımız şeyler  için para ödüyoruz.

Bununla birlikte, herkes yaygın bir şekilde daha verimli ödeme yöntemleri arıyor ve bu yollar için çaba harcıyor. Teknoloji, son birkaç yılda işleri çok daha kolaylaştırmış olsa da hala aşılması gereken bazı engeller bulunuyor. Ayrıca bir ödeme yöntemi ne kadar iyi olursa olsun her zaman daha iyisi olabilir.

DeFi Coin ICO

DeFi Coin (DFC), 16-25 Ekim tarihleri arasında bir Initial Coin Offering (ICO) başlatmaya hazırlanıyor. İnsanlar, token’lar için spot’ları korumak amacıyla halihazırda Ethereum’larını (ETH) gönderebiliyor. Ayrıca ilk ön satış 0,01 dolar ve ikinci ön satış 0,02 dolar fiyatla gerçekleşecek. İlgilenen katılımcılar, varlığı Ethereum kullanarak satın alabilecekler ve token satışı şu anda yalnızca Google Chrome’daki MetaMask cüzdan uzantısına özel olarak çalışıyor.

Eğer MetaMask cüzdanınız yoksa doğruda sözleşme oluşturan şu adrese gönderim yapabilirsiniz: 0xFd7A09ca82601fb3a5CB355dE8812177a5BD6597

Ancak burada önemli bir nokta bulunuyor: Doğrudan bir borsadan değil, ERC20 token destekli bir Ethereum cüzdanından gönderim yapılması gerekiyor. Katılımcıların bu noktaya dikkat etmesi büyük önem arz ediyor. Sonrasında ön satışın ilk gününde token’larınızı alacaksınız.

Token’lardan pay almak için bu linki kullanabilirsiniz: https://www.deficoin.eu/buy-dfc-now/

MetaMask cüzdanını indirme bağlantısı: https://metamask.io/

Bunları nasıl satın alacağınızı bilmiyorsanız bu belgeden faydalanabilirsiniz: https://www.deficoin.eu/wp-content/uploads/2020/09/How-to-buy.pdf

Daha Fazla Verimlilik İhtiyacı

Ödemeleri daha iyi hale getirmek, kripto para birimi projelerinin çözüm bulmaya çalıştığı şeylerin bir parçasıdır. Geleneksel ödeme sistemleri oldukça yavaş, ancak ödeme işlemcileri gibi FinTech devrimleri daha hızlı. Kripto para birimleri geleneksel FinTech yeniliklerinden bile daha iyi çözümler sunmayı vaat ediyor ve anında ödemelerin mümkün hale gelmesini sağlıyor.

Adil olmak gerekirse bahsi geçen konuda ilerleme kaydeden kripto projeleri var. Bitcoin, XRP ve diğer birçok varlık, ödeme planını iyileştirmeye odaklanıyor ve şu ana kadar işlerinde oldukça verimli oldular.

Bunların yanında kripto para birimlerinin karşılaştığı zorluklar da var: Hız ve verimlilik. Kripto para birimleri, ödemeleri işlerken her zaman hızlı olamıyor ve kesinlikle her zaman verimli de değiller. Dolayısıyla bugüne kadar çözülemeyen bu zorluklar sebebiyle insanlar artık şikayet etmeye başladı.

DeFi Coin Nedir?

DeFi Coin vizyonunda bu zorlukları çözmek yer alıyor. Merkezi olmayan bir token sistemi olan DeFi Coin, geleneksel FinTech ile deneyimlediğimiz rahatlığı kripto verimliliği ile birleştiriyor. DeFi Coin dünyadaki herhangi bir işletmede ödeme yapmak için kullanabileceğiniz bir banka kartı sağlar. İşletme kart ödemelerini kabul ettiği sürece DeFi Coin ile çalışabiliyor.

DeFi Coin şu anda kripto para birimlerini kabul ediyor ve gerçek zamanlı olarak nakit transferleri yapıyor. Bunu yaparak ödemelerinizin kolayca yapılmasını sağlıyor ve ödemelerin gerçekleşmemesi riskini azaltıyor. Dünya çapında 60 milyon işletmenin kart ödemelerini kabul etmesiyle DeFi Coin ile elde edebileceklerinizin sınırı yok.

DeFi Coin Ne Sunuyor?

  • Özel Bir Uygulama

DFC uygulaması, DFC ekosisteminin tüm özelliklerini barındırıyor. Mevcut tüm ürünler ve özellikler için bir merkezdir ve tüm platformlarda mevcuttur.

  • Bir Cüzdan ve Merkezi Olmayan Borsa Platformu

Cüzdan ve borsa platformuna DFC uygulaması üzerinden erişebilirsiniz. Bununla birlikte para birimleriniz saklayabilir, dilediğiniz zaman sorunsuz transfer ve takas yapabilirsiniz.

  • Discord

Discord, DeFi Coin’deki bir mesaj panosu gibi çalışıyor. Üzerinde diğer kullanıcılarla iletişim kurabilir ve FinTech ile ilgili her şey hakkında görüşler elde edebilirsiniz. Sizi ve diğer herkesi bilgilendiren kapsamlı bir bilgi portalıdır.

Şu anda Discord, insanların ücretsiz DeFi Coin token’ları kazandığı bir davet yarışması düzenliyor. İlgilenen adaylar ücretsiz hediye kazanma şansı için bu link üzerinden katılabilirler.

  • Gerçek Zamanlı Transfer Oranları

DeFi Coin üzerinden transferler gerçek zamanlı olarak yapılıyor. Yani para birimi hesaplamaları konusunda endişelenmenize gerek yok. Bunların tümü, varlığın temelindeki teknoloji tarafından ele alınıyor, bu nedenle size her zaman optimum rahatlık sağlıyor.

  • Çoklu Para Birimi Desteği

DeFi Coin, birden fazla kripto ve geleneksel para birimini destekliyor. Şu anda platformda desteklenen 30’dan fazla para birimi var ve hepsini kullanabilirsiniz. Bu para birimlerinin her biri sistemin hız ve kolaylık özelliklerini kullanıyor. Böylece kullanım kolaylığı konusunda endişelenmeden istediğiniz zaman ve istediğiniz şekilde ödeme yapabilirsiniz.

Website ve sosyal medya linkleri:

Website: https://www.deficoin.eu/

Twitter: https://twitter.com/DeFi_Coin

Telegram: https://t.me/DeFiCoinCommunity

Discord: https://discord.com/invite/Kyzs4Wh

Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Bitcoinhaber, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Bitcoinhaber, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.


Total
14
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber

Önemli İddia: BitMEX Bu Noktadan Sonra Toparlayamaz!

Sonraki Haber

Bitcoin’in Gizemli Yaratıcısı İle İlgili Şaşırtıcı İddialar!

İlgili Haberler