Crypto.com Türkçe Dil Desteğini Duyurdu!

Bitcoin Haber
Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Bitcoinhaber, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Bitcoinhaber, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Crypto.com, Uygulamanın ve Exchange’in Türkçe versiyonunu yayınladığını duyurdu. Son 2 ayda İspanyolca, Fransızca, Korece, İtalyanca, Portekizce, Geleneksel ve Basitleştirilmiş Çince dahil olmak üzere yedi farklı yerel dilin eklenmesinin ardından, Türkçe dil desteği sayesinde hepsi bir arada kripto para platformunu 85+ milyon Türk’e, kendi dillerinde daha kolay işlem yapabilmesine imkan sağlıyor.

“Türkiye, hem doğu ile batı arasındaki coğrafi konumu hem de vatandaşlarının kripto para birimlerine olan yakın ilgisi sebebiyle bizim için oldukça önemli bir pazar. Her beş Türk’ten biri dijital varlıklara sahip veya onları kullanıyor, ki bu gerçekten oldukça dikkat çekici.” Crypto.com Avrupa Genel Müdürü Mariana Gospodinova.

Türkiye, son yıllarda blockzincir ve kriptopara birimlerinin dünyada en çok benimsendiği yerlerden biri olarak ün kazanmıştır. Eylül ayından Finansal teknolojilere pozitif bakan ülkelerin üst sıralarda yer aldığı ING Uluslararası Yeni Teknolojiler Araştırmasında, vatandaşların %62’sinin “kripto para birimlerine karşı olumlu bir tutuma sahip olduğunu” söyleyerek listenin en üst sırasında yer aldı.

Crypto.com Uygulamasında ve Exchange’de Türkçe versiyona erişebilmek için:

  • Crypto.com Uygulamasında Settings > Language kısmından Türkçe seçeneğini seçin, ya da
  • Crypto.com Exchange’de sağ üst köşeden Türkçe seçeneğini seçin..

Türk topluluğu ile iletişime geçmek için Türkiye Telegram Grubuna katılın [https://t.me/Cryptocom_TR]. Uygulama içi, e-posta ve web üzerinden de Türkçe müşteri desteği sunulmaktadır.

Crypto.com, bu yıl uygulamayı farklı dillerde yerelleştirerek dünyanın kripto para birimlerine geçiş sürecini hızlandırma misyonunu yerine getirmeyi vaat etti. Platform üç milyona kullanıcıya ulaştıktan sadece üç ay sonra, dünya çapında beş milyon kullanıcıyı aştığını bu ay duyurdu. Platformun amacı ise beş yıl içerisinde 100 milyon kullanıcıya ulaşmak.

Crypto.com Hakkında

Crypto.com 2016 yılında basit bir inanç üzerine kuruldu: Herkesin parasını, verilerini ve kimliğini kontrol etmesi temel bir insan hakkıdır. Crypto.com bugün 5 milyondan fazla müşteriye hizmet veriyor ve bu müşterilere Crypto.com Uygulaması, Crypto.com Kart, Crypto.com Exchange ve Crypto.com DeFi Wallet aracılığıyla geleneksel finansal hizmetlere güçlü bir alternatif sunuyor. Crypto.com; güvenlik, gizlilik ve uyum temeli üzerine sağlam bir şekilde inşa edilmiştir ve dünyada ISO/IEC 27701:2019, CCSS Level 3, ISO27001:2013 ve PCI:DSS 3.2.1, Level 1’e uyumlu ilk kripto para şirketidir. Crypto.com’un genel merkezi 600’den fazla çalışandan oluşan güçlü ekibiyle Hong Kong’da bulunmaktadır. https://crypto.com adresini ziyaret ederek daha fazlasını öğrenin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Bitcoinhaber, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Bitcoinhaber, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.


Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Bitcoin (BTC) Ağında Yukarı Yönlü Büyük Bir Zorluk Ayarlaması Bekleniyor!

Sonraki Haber

Ripple (XRP) CEO’su Bitcoin Yatırımı Olan Şirketleri Uyardı

İlgili Haberler