CPI ve dVest, BSC’de DEX Tabanlı Otomatik Piyasa Yapıcı dDEXX’in Lansmanını Duyurdu

İlayda Peker

Yatırımcılar ve her türden token sahipleri artık dDEXX likidite havuzlarında ve yield farming’de büyük ödüller kazanabilir.

dVest Projesi portföyünün yakın zamanda elde ettiği kazanımların ve DeFiVest likidite protokolünün lansmanından sonra, Crypto Price Index projesinin ana şirketi olan CPI Dev Team, Ltd. dDEXX Otomatik Piyasa Yapıcı (AMM) tabanlı Merkezi Olmayan Borsa’nın Binance Akıllı Zincirde lansmanını duyurdu.

Kullanıcılar, geleneksel borsa ve borsa işlevine ek olarak, ilk etapta likidite sağlayarak kazandıkları işlem ücretlerine ek olarak, dVest ekosistemindeki çeşitli işlem çiftlerine likidite sağlayarak artık dDEXX yield farming’lerde ve likidite havuzlarında yüksek APR’ler kazanabilirler.

dVest ve CPI Dev Team, Ltd. CEO’su Herbert Law konuyla ilgili açıklamalarında, “Amacımız, kendi kendini sürdürebilen, kendi kendini dengeleyen ve token sahiplerini ve katılımcıları iyi bir şekilde ödüllendirirken, uzun vadede ekonomik olarak sağlam kalan, tamamen merkezi olmayan bir ekonomik sistem yaratmaktır. Önümüzdeki birkaç hafta ve ay içinde ek özellikler sunacağız ve platformu oldukça hızlı bir şekilde genişleteceğiz.” sözlerini kullandı.

dVest ekibi şu anda DEX’in Ethereum ağ sürümünü geliştiriyor ve bunu önümüzdeki ay içinde kullanıma sunmayı planlıyor ve ayrıca platformu diğer ağlara da genişletmeyi düşünüyorlar.

dVEST HAKKINDA

dVest ekosistemi, DeFiVest likidite protokolü, dDEXX merkezi olmayan borsa ve Kripto Fiyat Endeksi projesinden oluşur.

dVest token’ları, dVest ekosistemini güçlendirir ve token sahipleri için dVest borsa gelirleri, likidite madenciliği, stake etme ve daha pek çok şeyden ödüller kazanır.

dDEXX ile ilgili detaylı bilgilere buradan ve dVEST ile ilgili detaylı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. BitcoinHaber, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. BitcoinHaber, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber

Popüler Yatırımcı Bu Altcoin Projesine Dikkat Çekiyor!

Sonraki Haber

Miami’den Çinli Bitcoin Madencilerine Çağrı: Burada Olmanızı İstiyoruz

İlgili Haberler