CoinW Türkiye’de İşe Alım Konferansı Düzenleyecek

İlayda Peker

Üç tarafı denizlerle çevrili bir coğrafi bölgede yer alan Türkiye, Avrasya’nın iki yanında yer alan bir ülke olup, tarihi süreçte Osmanlı İmparatorluğunun mirasını taşımaktadır. Bir zamanlar dünyaya hükmeden bu uygarlık ve Doğu ve Batı medeniyetleri kendi bünyesinde topladı biçimlendirdi ve yepyeni kendine özgü bir tat meydana getirdi. Kendine özgü, yeniliğe açık, muhteşem kültürü ve eşsiz coğrafi konumu ile, Türkiye toplum olarak kripto para birimi ve blok zinciri gibi gelişen teknolojilere son derece açık hale getiriyor. İlgili veriler, ülkenin 80 milyon insanı arasında Bitcoin’e yatırım yapan kişi sayısının 10 milyonu geçebileceğini gösteriyor.

Dünyanın önde gelen kripto borsası CoinW; Türkiye pazarını genişletmek, endüstri güçlerini birleştirmek, küresel kullanıcılarla büyümek ve Doğu Avrupa pazarının gücünü artırmak için Türkiye’de işe alım konferansı düzenleyecektir. CoinW, 27 Eylül 2022’de Türkiye pazarına 1 milyon USDT destek fonu yatırımda bulunacak. Yatırım konferansının vadeli ortakları, platformdan ek politika ve avantaj desteği alacaktır.

2017’deki kuruluşundan bu yana, CoinW her zaman “kullanıcılar için varlık yaratma” temel değerlerine ve “ürün yeniliği ile sektöre liderlik etme” iş felsefesine bağlı kaldığını ifade ediyor. Dünyanın her yerindeki kullanıcılara güvenli, verimli ve kullanışlı dijital varlık alım satım hizmetleri sağlamayı taahhüt etmeyi amaçlıyor. CoinW, tüm dünyada 8 milyon kullanıcıya hizmet veren “spot, vadeli, ETF’ler, finansal yönetim ve madencilik havuzlarını” entegre eden bir alım satım platformu oluşturdu. CoinW türevlerinin işlem hacmi günde 6,893,320,097 (6,8 milyar ABD doları) değerine ulaşarak dünyanın ilk 20’sinde yer aldı.

CoinW, endüstri için daha iyi bir gelecek inşa etmek için piyasa KOL’lar, topluluk liderlerini ve dijital para birimi meraklılarını platforma katılmaya içtenlikle davet ediyor:

İşe alınma şartları

 • Piyasa KOL: Blok zinciri piyasasındaki KOL’ler
 • Topluluk Grubu Sahibi: Aktif kullanıcıları olan CoinW topluluk grubu sahipleri
 • İçerik üreticiler: Yüksek kaliteli içerik üreten medya platformları
 • Mükemmel alım satım: Zengin alım satım deneyimine ve yüksek getiri oranına sahip kıdemli bir yatırımcılar

Küresel ortak avantajları

 • Güvenilir Ortak: Dünyanın güvenilir kripto borsalarından biri ile işbirliği yapın
 • Komisyon Avantajları: Vadeli komisyonu %50+%10, (piyasa standardının 2 katı)
 • Özel promosyonlar: Platformun teknik, finansal kaynaklarına ve partnerlerine daha kolay ulaşım şansı, yeni pazarlara açılma fırsatı, sabit gelir ve diğer opsiyonlar
 • Özel hizmet: Bire bir hesap yöneticisi çevrimiçi destek
 • Özel rapor: Çok boyutlu rapor, promosyon etkisi izleme ve analizini destekler
 • Özel hediyeler: Hedeflenen airdroplar, özel çevresel hediyeler, tatil hediyeleri, çevrimdışı salonlar
 • Özel haklar: Yeni platform özellikleri için öncelikli test deneyimi

 İşe Alım kampanyası ile daha çok kazanma şansı

 • Özel statü: Alım kampanyasının vadeli ortağı, Türkiye Global Partner statüsüne, özel avantajlara ve platform desteğine sahiptir.
 • Özel destek: Alım kampanyasının vadeli ortakları, rekabetçi bir komisyon oranı alacak ve özel kullanıcı faaliyetlerini, ajansa özel faaliyetler için aylık sübvansiyonları, pazar genişletme ve operasyon desteğini vb. kapsayan bir aylık resmi özel desteğin keyfini çıkaracak.
 • Piyasa lansmanı: Yüksek kaliteli ortaklar ve kurumlar CoinW’nun küresel ortakları olacak, platformun çok kanallı desteğini paylaşacak ve Türkiye piyasası destek fonları alma fırsatına sahip olacak.

İşe Alım kampanyası Süreci

 • CoinW, Türkiye İşe Alım kampanyası TG topluluğuna katılın
 • 27 Eylül 2022’de çevrimiçi iş fuarı sunumu canlı bağlantısı
 • Görüşmeden sonra Soru Cevap ve Mülakat şansı

İlgili verilere göre, Haziran 2021 itibariyle, küresel kripto para kullanıcılarının sayısı 221 milyona ulaştı ve dünya çapında giderek daha fazla ülke ve bölgede insanlar kripto varlıkları ve blok zinciri teknolojisini benimsemeyi seçti. Teknolojik ve finansal yeniliğin gücü Blockchain teknolojisinin sunduğu daha fazla şehir ve bölgeye yayılmaya olanak sağlıyor.

Gelecekte, CoinW’nin asıl amacı, küresel ürün ve hizmetlerini geliştirmeye devam edecek, bu konuda bir hizmet sağlayıcı olarak iyi bir rol oynayacak ve yerel kullanıcılara tek noktadan kripto finansal işlem altyapısı sunacak. Kapsayıcı finans kavramını dünyaya getirmeyi planlamaktadır.

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. BitcoinHaber, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. BitcoinHaber, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Popüler İsim Açıkladı: Hükümetler Kripto Paraları Destekleyecek Mi?

Sonraki Haber

Santiment Piyasayı Değerlendirdi: BTC, XRP, ETH, ETC ve REN

İlgili Haberler