COINTURK, Kripto Para Haberlerini WhatsApp Kanalı Üzerinden Paylaşıyor

Bitcoin Haber

COINTURK, 9 yıldır kripto para piyasalarındaki gelişmeleri yakından takip ediyor ve şimdi de WhatsApp kanalı üzerinden kullanıcılara ulaşıyor. Önemli son dakika gelişmeleri, uzmanların fiyat tahminleri ve piyasa beklentileriyle ilgili paylaşımlarını COINTURK WhatsApp kanalından takip edebilirsiniz.

COINTURK’un yeni WhatsApp kanalı, kripto para yatırımcılarına anlık olarak önemli gelişmeleri duyurmak için hizmete girdi. Kanala katılarak önemli gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz. Kanalda önemli gelişmelerle alakalı detaylara, son haberlere ve haftanın önemli gelişmelerine kolayca ulaşabilirsiniz.

COINTURK, günde 50’nin üzerinde haberi, fiyat analizini, piyasa değerlendirmelerini yıllardır okuyucularıyla paylaşıyor. WhatsApp kanalları, sosyal medya devlerinin kendi ürünlerinin alternatiflerinden ilham alarak çeşitli adımlar attığı bir platformdur.

WhatsApp’ın kanallar özelliği, kullanıcıların anlık güncellemeleri kolayca takip etmesini sağlar. Bu özellik, Eylül ayında 150’den fazla ülkede kullanılmaya başlandı ve kısa süre önce ülkemizde de aktif hale getirildi. Telefon ve isim gibi özel bilgilerinizin diğer katılımcılara görünmediği kanallar aynı zamanda gizliliğe de önem veriyor.

COINTURK’un WhatsApp kanalı, kripto para yatırımcılarına anlık olarak önemli gelişmeleri duyurmak için hizmete girdi. Kullanıcılar, bu kanala katılarak önemli gelişmelerden anında haberdar olabilir ve kripto para piyasası hakkında güncel bilgilere kolayca ulaşabilirler.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Kripto Para Analizi: Bitcoin, Ethereum ve Avalanche

Sonraki Haber

Kripto Para Yatırımcıları İçin En Doğru Alım Zamanı Geliyor Olabilir Mi?

İlgili Haberler