Coins Drivers: Bireylere ve Kurumlara Hizmet Veren Kripto Borsası Halka Açık Satışa Başlıyor

İlayda Peker

Kripto varlıklarının popülaritesi, birden fazla tokenin tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşması ve milyonlarca yeni kullanıcının artan popülaritenin ortasında kripto ekosistemine katılmasıyla bir boğa sezonu yaşanmaya başladı. Kripto ekosistemi, çeşitli kullanım durumları aracılığıyla birden fazla kazanç fırsatı sunar ve en popüler olanlardan biri Merkezi Olmayan Finans veya kısaca DeFi’dir. DeFi, en belirgin kullanım örneklerinden biri olarak ortaya çıktı ve piyasa değeri bir yıldan biraz fazla bir süre içinde birkaç milyardan 100 milyar doların üzerine yükseldi. Coins Drivers, DeFi ile birlikte en iyi borsa hizmetlerini sunan bir kripto borsa platformudur. Yerel borsa token’ı CODS’nin halka açık satışını başlatan bir Power Exchange merkezi olmayan finans platformudur.

Firmaların yüksek meblağlı kriptolara yatırım yapmaları ve kriptolardan olumlu beklentileri orta ve küçük ölçekli yatırımcıları teşvik etmede ve yatırımlarını dijital dünyada değerlendirmede büyük rol oynamıştır. Sonuç olarak şu anda dünya çapında 70 milyondan fazla dijital cüzdan olduğu biliniyor. Bu sonuçlar kriptoların yavaş yavaş ana akım bir yatırım şekli haline geldiğini gösteriyor.

Mevcut çözümler aynı anda yalnızca bir sorunu çözmeyi teklif ederken, Coins Driver özel blok zincirine dayalı güvenli, kullanışlı ve kullanımı kolay bir ürün oluşturuyor. Kolay kripto para ödemeleri entegrasyonunu ve hatta bir dijital arbitraj sistemini içerecek. Sonunda amaç, tüm şirketleri, çalışanları ve işletme varlıklarını, işletmeyi gerçekten verimli, şeffaf ve güvenilir kılacak birleşik bir blok zinciri ekosistemine entegre etmektir. Kripto platformlarının veya borsalarının çoğu, bireysel yatırımcılar ve kurumsal yatırımcılar için ayrı varlıklara sahiptir. Ancak Coins Drivers, hem bireysel hem de kurumsal müşteriler için erişilebilir hepsi bir arada platformuyla bu farklılıkları daraltıyor.

Coins Drivers En İyi Hizmetlerle Güvenli, Kullanımı Kolay Bir Platform Sunuyor

Borsa tanımlı platformlar, yatırım yeteneklerinden bağımsız olarak herkesin eşit olduğu merkezi olmayan ruhu gerçekten ifade eder. Platform, işlem ücretinde minimum maliyetle en iyi güvenliği sunmayı vaat ediyor. Küresel olarak entegre bir işlem platformu olarak Coins Driver, spot ve vadeli işlem yatırımı, OTC işlemler, tüm ağ işlemleri ve merkezi olmayan işlemler gibi çeşitli işlemleri yürütmek için sistem sunar. Coins Drivers platformunun altyapısı, işlem çeşitliliğini yüksek güvenlikle destekler. Yatırımcılara yüksek hacimli işlemleri hızlı ve kesintisiz gerçekleştirme imkanı sunar.

Coins Drivers platformunun işlem modeli, yüksek likidite sağlarken dünyadaki büyük borsaların piyasa derinliğini verimli bir şekilde eşleştirecek. Coins Drivers, tüm ağ işlem sistemine güvenerek, Coins Drivers platformunun dünyadaki dijital varlıkların en büyük likidite sağlayıcılarından biri olacağına inanıyor.

  • Spot İşlemler: Coins Drivers platformu bir spot işlem hizmeti sunar. Yatırımcılarına maksimum kar sağlamak için dünyanın dört bir yanından dijital varlıkları seçme konusunda hassastır.
  • Future Trading: Coins Drivers platformu, sonraki aşamalarda piyasaların istikrarına göre geleceğe yönelik sözleşmeli işlem hizmetleri sağlayacak altyapıya sahiptir.
  • OTC İşlemler: Coins Drivers platformu, küresel işletmeler ve bireyler için B2C ve C2C işlem modları sağlamak için halihazırda çalışıyor.
  • Tüm Ağ İşlemleri: Coins Drivers platformu, küresel işlem platformlarına aynı anda bağlanarak sınırsız işlem yapılmasını sağlayarak kullanıcıların farklı platformlardan kolayca işlem yapmasına olanak tanır.
  • Merkezi Olmayan İşlem: Güvenlik, istikrar ve verimliliğin garanti edileceği vaadi üzerine, Coins Drivers eş zamanlı olarak merkezi olmayan bir borsanın geliştirilmesine ve inşasına başlayacak ve bu borsa gelecekte bir tarihte faaliyete geçecek.
  • Platform Desteği: Coins Drivers’a web, Android, iOS, PC, Mac OS ve H5 mobil tarayıcı üzerinden sorunsuz bir şekilde erişilebilir. Coins Drivers, yatırımcılarına birinci sınıf getiriler sağlamak için dünya çapında en kaliteli dijital varlıkların yanı sıra yayınlar olarak bilinen dijital varlıkları seçmek için bir araştırma ekibiyle işbirliği yapmaya kararlıdır.

Platform ayrıca, tüm büyük küresel borsaların piyasa derinliğiyle başarılı bir şekilde eşleşen, daha fazla likidite ve daha iyi bir işlem deneyimi sağlayan, türünün tek örneği bir tam ağ işlem metodolojisi sunar. Kullanıcılar, CODS’den hiç ayrılmadan bu teknolojiyi kullanarak dünyanın dört bir yanındaki önemli platformlarda işlem yapabilir.

Tokenomik ve Kamu Satışı

Binance’in BEP-20 standardını temel alan yerel CODS token’ının halka satışı 22 Haziran’da başladı ve arzın ilk aşaması 31 Haziran’a kadar devam edecek. Toplam 200.000.000 token olacak. Kullanıcılar, CODS token’ının satın almak için ETH, USDT ve BNB olmak üzere ilk üç kripto para biriminde ödeme yapabilir.

Toplam arz farklı amaçlar için dağıtılmıştır: 200.000.000’in %5’i özel satışlara, %11’i ekiplere ve danışmanlara, %13’ü stratejik ortaklıklar kurmaya, %13’ü ekosistem hibelerine ve kalan %50’si halka arzlar ve ICO’lar aracılığıyla kullanıcılara dağıtılacak. Satılmayan token’lar ise  sonunda dolaşımdaki arza daha fazla değer verecek bir denge sağlamak için yakılacak.

Coins Drivers hakkında daha fazla bilgi edinmek için Coinsdrivers.com‘u ziyaret edebilirsiniz.

TwitterTelegramYouTube

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. BitcoinHaber, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. BitcoinHaber, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.


Total
6
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber

Ethereum Yeniden Sahalara Döndü: Son 3 Günde ETH’da %25 Artış Yaşandı!

Sonraki Haber

Uzman Analist Bitcoin’de Takip Edilmesi Gereken Göstergeyi Açıkladı!

İlgili Haberler