CoinMarketCap ve Shiba Inu’dan (SHIB) Önemli Ortak Hamle!

İlayda Peker

Bazı haberlere göre, resmi Shiba Inu Twitter hesabı, son CoinMarketCap olayı hakkında bir güncelleme sunarak, en iyi kripto derecelendirme sitesinin, “wormhole” adresleriyle ilgili güncel sorunları çözmek için kripto paranın geliştiricileriyle temasa geçtiğini iddia etti.

Shiba Inu ve CoinMarketCap

Kısa bir süre önce Shiba Inu topluluğu, CoinMarketCap‘te görüntülenen üç “Ethereum katili” (Binance Smart Chain, Terra ve Solana) ile ilgili üç sahte akıllı sözleşmeye dikkat çekti. Ekip, SHIB’nin bir ERC-20 token’ı olduğu için Ethereum olmayan herhangi bir adresin aslında geçersiz olduğunu açıkladı. Yani diğer zincirlerdeki adreslere gönderilen token’lar sonsuza kadar kaybolacak.

CoinMarketCap hızla bir bildirim yayınladı ve bunların gerçekten de tokenin wrapped versiyonları ile zincirler arası işlemler için derin köprüler olduğunu açıklığa kavuşturdu. Bu nedenle yapılan açıklamalara göre bahsedilen adresler kötü amaçlı olmayıp, kullanıcı deneyimini iyileştirmeyi amaçlıyor.

Buna ek olarak birlikte çalışmanın önemini vurgulayan Shiba Inu ekibi, bu tür köprüler tarafından sağlanan güvenlik seviyesinin “temel sınırları” olduğunu da belirtti. Ayrıca ekip, CoinMarketCap’i merkezi kararlar aldığı için de eleştirdi. Daha önce de mem token arkasındaki ekip, SHIB’in piyasa değerinin yanlış gösterildiği iddiasıyla CoinMarketCap’i hedef almıştı.

Shiba Inu Fiyatı

Popüler şaka coin son zamanlarda 0,000027 dolar seviyelerinde işlem görüyor ve en büyük 13. kripto para birimi konumunda ilerlemeye devam ediyor.

Tüm zamanların en yüksek seviyesini 0,000088 dolar ile gören Shiba Inu şu anda bu seviyenin oldukça altında işlem yapıyor. Dolayısıyla SHIB’i yeni bir rekor için önünde uzun bir yol bulunuyor.Total
11
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber

En Büyük Üçüncü Kripto Balinası Bu Altcoin’leri Alıyor!

Sonraki Haber

Google, Kripto Paralar Konusunda Ciddi Adımlar Atacak!

İlgili Haberler