Coinbase Yeni Listelemeler Yaparken, DigiToads (TOADS) Ön Satışı İlgi Artışı Mı Yaşıyor? 

Bitcoin Haber
Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. BitcoinHaber, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. BitcoinHaber, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Yeni bir kripto projesi Coinbase gibi popüler kripto borsalarında listelendiğinde, bu projenin büyük olasılıkla uygulanabilir bir kripto projesi olduğunun işareti olabilir. Günümüzün doymuş kripto piyasası, belirli kripto tokenlerini değerli mücevherlere dönüştürdü ve bu da fiyatları yükselmeden önce onları satın alan bilgili yatırımcıların servetini artırdı. 

Coinbase’in listeleme yol haritasına birkaç yeni token eklendi ve kripto yatırımcıları arasında bir ilgiye neden oldu. Bu iki kripto projesi Pepe Coin (PEPE) ve yeni BRC-20 tokenleridir. DigiToads (TOADS), ön satışıyla yatırımcıların ilgisini çeken bir başka yeni kripto projesi olarak nitelendiriliyor. 

DigiToads’un ön satışı, piyasadaki duyurusundan bu yana bazı yatırımcıların ilgisini çekti.  İddialara göre birçok kripto meraklısı, ekosistemini deneyimlemeye ve bu token piyasaya sürüldüğünde kendilerini maksimum kar elde edecek bir konuma getirmeye hevesli olabilir. 

DigiToads (TOADS) Presale’i 

DigiToads, büyük olduğu iddia edilen başarısı nedeniyle ön satışı ilgi çekmiş olabilir. Token’ın DeFi piyasasındaki başarısını desteklemeye odaklanan bir toplulukla, DigiToads’un ön satışı potansiyel yatırımcılar arasında daha fazla ilgi uyandırmaya devam etmeyi amaçlıyor. 

Ekibin açıklamalarına göre DigiToads’un ön satışı, her biri TOADS token fiyatında önemli bir artışla birlikte gelecek olan on aşamaya bölünmüş durumda. Token, 3,5 milyon dolardan fazla para topladığı altıncı satış öncesi aşamaya girdi. DigiToads’un canlı ön satışında 246 milyondan fazla token satıldı ve token için bir başarı atmosferi yarattığı iddia ediliyor. Kripto piyasasındaki belirsizliğe rağmen, yatırımcılar ön satışı aracılığıyla DigiToads’u destekliyor olabilir. 

İddialara göre DigiToads’un satış öncesi başarısı, tokenin uygulanabilir doğasından kaynaklanıyor olabilir. Token, meme coin’lerin en iyi özelliklerini P2E oyun ve NFT stake etme ile birleştirerek DeFi pazarına katkıda bulunuyor. Bu, yatırımcıların sürükleyici oyun sistemleriyle keyifli deneyimler yaratabilecekleri yeni bir ekosistem yaratır. Bu şekilde, yatırımcılar bu güvenilir kripto token ile oyun oynayabilir ve para kazanabilir. 

İddialara göre oyuncular Digitoads adı verilen dijital karakterleri büyütebilir ve besleyebilir. Bu karakterler geliştirilebilir ve oyunda ilerlemek için birbirlerine karşı savaşabilirler. DigiToads oyununun eğlenceli doğası, popülerliğine katkıda bulunan bir faktör olarak iddia ediliyor, çünkü iddialara göre yatırımcılar eğlenceyi kar elde etme ile birleştiren en iyi kripto para ekosisteminin bir parçası olmak istemekte. 

Proje ile ilgili daha detaylı bilgiye websitesinden ulaşabilirsiniz. 

Pepe Coin (PEPE)  

Pepe Coin (PEPE), ünlü internet meme kurbağası Pepe sayesinde çok popülerlik kazanmış yeni bir meme coin’dir. Pepe Coin’in yaratıcıları, bu meme coinin karlı bir meme coinin tüm özelliklerini içermesini amaçlamaktadır. 

PEPE’nin kendine özgü bir değeri olmasa da, popülerliği eğlenceye yöneliktir. Coinbase, listeleme yol haritasına PEPE’yi ekleyen kripto borsalarından biridir. Birçok kullanıcı, doğasında bulunan meme benzeri nitelikleri nedeniyle bu kriptoyu satın almaktadır. Pepe Coin, internet memesine bir övgü biçimi olarak yaratıldı ve sonuç olarak viral hale geldi. 

BRC-20 Bitcoin Blok Zincirinde Yeni Bir Dönemi Başlatıyor 

Bitcoin eskiden Bitcoin blok zincirindeki tek varlıktı. Ancak, Ethereum gibi birçok varlığı barındırabilen blok zincirlerinin piyasaya sürülmesi, Bitcoin için rekabet yaratarak BRC-20 olarak bilinen yeni bir token standardı oluşturdu. Bu yeni varlık tamamen piyasaya sürüldüğünde Coinbase’de listelenecek. 

BRC-20 tokenı, Ordinals protokolü aracılığıyla blok zinciri üzerinde çalışacak ve Bitcoin blok zincirinin NFT’leri barındırmasına izin verecek. BRC-20 token standardı henüz erken aşamalarında olsa da, kullanıcıların Bitcoin blok zincirine bakışını değiştirebileceğine dair spekülasyonlar var. 

Sonuç 

İddialara göre meme coinler, DigiToads gibi tokenlerin kendi platformunda yatırımcılar için değer yaratacak en iyi kripto para birimi olarak adından söz ettirmesiyle birlikte eskisinden çok daha farklı bir hale geldi. Pepe Coin ve BRC-20 token Coinbase’de listelenirken, DigiToads da ön satışında yatırımcıların ilgisini çekme yarışına dahil olmayı hedefliyor. 

WebsiteTwitter 

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. BitcoinHaber, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. BitcoinHaber, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

DigiToads (TOADS) ve Quant (QNT) 2023’te Monero’dan (XMR) İyi Performans Gösterebilir Mi? 

Sonraki Haber

Avalanche (AVAX) ve DigiToads’u (TOADS) Kripto Balinaları Fark Ediyor 

İlgili Haberler