Coinbase Önümüzdeki Günlerde Bu Token’ları Listeleyebilir!

İlayda Peker

Kripto para borsası Coinbase’in saklama kolu olan Coinbase Custody, 16 Ekim’deki blog gönderisine göre 37 yeni kripto para biriminin listelenmesi ile ilgili bir araştırma yürütüyor. Kapsamlı liste, Tron (TRX) ve VeChain (VET) gibi bazı köklü kripto para birimlerinin yanı sıra bu yaz kripto topluluğunun dikkatini çeken merkezi olmayan sektördeki bazı yeni çıkmış token’ları içeriyor.

DeFi ekosisteminden eklenmesi beklenen bazı token’lar arasında, Ethereum tabanlı kredi verme protokolünün yerel token’ı olan Aave (AAVE), stablecoin odaklı merkezi olmayan borsa Curve Finance’in yerel token’ı olan Curve (CRV) ve Bitcoin’in ERC20 sürümü olan Wrapped Bitcoin’i (wBTC) içeriyor.

Öte yandan Filecoin (FIL), Google Drive’ın blok zinciri tabanlı sürümünün ana ağının çok beklenen lansmanından önce bu hafta başlarında eklenmişti.

Coinbase Listelemeleri

Son zamanlarda Coinbase Custody, Asya-Pasifik ülkelerindeki kurumsal müşteri tabanını genişletmek amacıyla FTX (FTT) ve Serum’u (SRM) da listeledi.

Bunların yanında şirket, “araştırma” listesini oluşturan 37 dijital varlığın, düzenleyici sorunlar nedeniyle desteklenen tüm yargı alanlarında mevcut olmayabileceğini vurguluyor ve şu ifadeleri kullanıyor:

İlgili inceleme ve yetkilere tabi olarak, yargı yetkisine göre custody desteği ekleyeceğiz. Varlıkların bu yayından çıkarılması, bu tür herhangi bir varlığın aktif incelemeden ve olası saklama desteğinden diskalifiye edilmesini sağlamaz.

Örneğin VeChain (VET), Coinbase‘in Ağustos 2018’de custody hizmetine dahil etmeyi düşündüğü token’lar listesindeydi, ancak henüz onu desteklemiyor.


Total
14
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber

OKEx’in Bu Adımı Büyük Endişeye Sebep Oldu

Sonraki Haber

Bitcoin (BTC) İçin Müjdeli Haber Fon Yöneticisinden Geldi

İlgili Haberler