Coinbase Artık ETH Tabanlı Bu 6 Altcoin’i Listelemeyecek!

Bitcoin Haber

ABD’nin en büyük kripto para işlem platformlarından biri olan Coinbase, Ethereum üzerine kurulu altı altcoin için desteğini sonlandırmaya hazırlandığı uyarısında bulunarak kripto yatırımcılarına bir uyarı yayınladı.

İşlemden Kaldırılan Altcoin’ler

ABD merkezli kripto ticaret devi, Rally (RLY), DFI Money (YFII), Mirror (MIR), OMG Network (OMG), Loom Network (LOOM) ve Augur’u (REP) listeden çıkarmaya hazırlandığını söylüyor.

Bu coinler 29 Mart Çarşamba gününden itibaren alım satım için kullanılamayacak. Bu varlıklardaki yatırımcılar fonlarını süresiz olarak çekebilecekler.

Coinbase, “listeleme standartlarını karşıladıklarından emin olmak için borsadaki varlıkları düzenli olarak izlediğini” belirtmenin yanı sıra, kripto varlıklarını platformundan neden kaldırdığını açıkça belirtmedi.

Coinbase Coin Listelemesi

Coinbase, 2021 yılının Mayıs ayında yayınladığı bir blog yazısında, herhangi bir altcoinin platformda listelenmesi için gereken şartları ayrıntılı olarak açıklamıştı.

Borsa, yeni varlıkları listelerken rutin olarak yasal, uyumluluk ve teknik güvenlik incelemeleri yaptığını ve standartlarını karşılamaya devam ettiklerinden emin olmak için halihazırda kabul edilen altcoinleri düzenli olarak incelediğini söylüyor.

Borsa özellikle belirli bir coinin merkezileşme düzeyini, gerçek bir kullanım durumu olup olmadığını, kodunun güvenli ve doğrulanabilir olup olmadığını ve projenin arkasındaki ekibin yatırımın bir varlık mı yoksa bir menkul kıymet mi olduğu konusunda iddialarda bulunup bulunmadığını değerlendiriyor.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber

Veriler, Ethereum Arzının 100 Milyon Dolardan Fazla Düştüğünü Gösteriyor

Sonraki Haber

Shiba Inu Token, Shibarium Kod Dramasının Ortasında Yüzde 10 Düştü

İlgili Haberler