CLVA Token Yatırımcıları Hiçbir Şey Yapmadan Kazanç Sağlıyor

Bitcoin Haber
Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. BitcoinHaber, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. BitcoinHaber, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Kripto para piyasası şu sıralar piyasaları sallayan FOMO sayesinde rekor bir yükseliş elde ediyor ve herkes bu sektöre girmeye çalışıyor. Merkezsiz finans protokolleri de bu ralli esnasında inanılmaz bir büyüme elde ederek 30 milyar doların üzerinde bir sektör halini aldı.

DeFi sektöründe en çok ilgi çeken konulardan birisi ise pasif getiri elde etmek olarak biliniyor. Buna rağmen yield farming olarak da bilinen gelir hasatı protokollerinin hepsi sanıldığı gibi başarılı olmuyor ve DeFi sektöründe çok fazla hacklenme haberi duyuluyor.

Kısa süre önce bunların üstesinden gelecek yöntemini açıklayan ve devamlı olarak sürdürülebilir kazanç sunan bir proje ise Clever DeFi oldu. Clever DeFi, 2020 yılında piyasaya giriş yapmasından beri paranın saklanması konseptini bile değiştirdi.

Clver DeFi, kullanıcılara hiçbir kısıtlama veya şart olmadan elde ettikleri gelir hasatlarını arttırma ve devam ettirme konusunda eşsiz bir fırsat sunuyor. Kullanıcıların yapmaları gereken tek şey ise CLVA token sahibi olup protokolden kazanç elde etmeye başlamak.

CLVA Token Yatırımcılarına Bileşik Getiri Müjdesi

CLVA Token yatırımcıları bütün DeFi sektörünün en iyi faiz ödeme modellerinden birisine katılabilir. Clever DeFi projesinin arkasındaki ekip, ünlü kripto para yatırımcısı Bryan Legend tarafından yönetiliyor. Ünlü isim, protokol içerisinde otomatik olarak bütün CLVA token yatırımcılarına faiz ödemesi yapan mekanizmayı ilk icat edenlerden birisi.

Otomatik faiz ödemesi daha önceden programlanmış bir takvim çerçevesinde yapılıyor ve her token yatırımcısına 14 günlük süre için %11 faiz getirisi sunuyor. Bunu diğerlerinden farklı kılan ise Clever’ın faiz ödemelerinin çok uzun süre devam edecek şekilde tasarlanması.

Clever protokolünde 888 dönem tasarlandı ve bunların tamamlanması 34,15 yıl sürebilir.

Bankalar yıllık %2 veya %5 oranında faiz sunarken bazı DeFi protokolleri %50 ila 70 arasında getiri sunuyor. CLVA token yatırımcıları ise ilk yılda bile %307 getiri elde edebilecek.

Bu, CLVA token yatırımcılarının sahip oldukları geliri de 12 ayda inanılmaz bir şekilde arttırabileceğini gösteriyor. CLVA fiyatının potansiyel yükselişi de düşünüldüğünde kazanç çok fazla olabilir.

Clever DeFi ve Diğer Tokenler Arasındaki Fark

Clever DeFi platformunu diğerlerindne ayıran en büyük özellik bunun CLVA tokenleri için herhangi bir şarta sahip olmaması. CLVA token yatırımcıları staking kontratı, şartı veya kısıtlaması gibi sorunlarla yüzleşmek zorunda değil. Bütün token yatırımcıları getiri elde edebilecek ve belirli bir kilit süresi de yok.

CLVA tokenlerini diğer yatırımcılar için çekici yapan bir diğer özellik ise fonların her an hiçbir ceza olmadan çekilebilmesi.

Clever DeFi ekibi buna ek olarak CLVA token arzına sahip değil ve bunun yerine her döngüde üretilen CLVA tokenlerinin %0,1’i ile ödüllendirilecek.

CLVA, Uniswap ve P2PB2B’de Listelendi

CLVA token, popüler merkezsiz kripto para borsası Uniswap üzerinde ETH/CLVA olarak listelendi. Buna ek olarak merkezi borsa P2PB2B’de de listelenmenin yapıldığı görülüyor. Listelenmeler CLVA fiyatını da önemli ölçüde arttırdı.

Hem Uniswap hem de P2PB2B, ciddi bir trader ekosistemine ve likiditeye sahip.

CLVA token yatırımcılarının sadece token tutarak daha da zenginleşmesi ise şaşırtıcı bir gelişme değil. Siz de CLVA token ekosistemine katılmak için Uniswap ve P2PB2B borsalarından işlem yapabilirsiniz. Daha fazla bilgi için Clever Analytics‘i incelemek mümkün.

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. BitcoinHaber, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. BitcoinHaber, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.Total
20
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber

PayPal’dan Gelen Önemli Haber Bitcoin’i (BTC) Yeniden Atağa Geçirdi!

Sonraki Haber

Lisans Haberinin Ardından Bu Kripto Paranın Fiyatı  Yüzde 250 Arttı!

İlgili Haberler