Chainlink (LINK) Fiyatındaki Düşüş ve Geleceği

Bitcoin Haber

Geçtiğimiz haftalarda Chainlink (LINK) fiyatı büyük bir artış göstererek yılın en yüksek seviyesi olan $16.60’a ulaştı, ancak sonrasında %15 oranında bir düşüş yaşadı. Analistler, bu fiyat düzeltmesinin arkasındaki temel faktörleri ve erken toparlanma olasılığını değerlendiriyorlar.

LINK boğaları tutarlı hareketler sergilemekteydi. Yaklaşık bir ay süren istikrarlı alım baskısının ardından boğaların yorulduğu gözlemleniyor. LINK fiyatı $20’ye doğru toparlanabilir mi yoksa $10’a mı düşecek?

Son zamanlarda, Chainlink fiyatı 17 Ekim ile 11 Kasım arasında muhteşem bir %130’luk sıçrama yaşadı. Veriler, bu rallide Chainlink’in en büyük 150 boğasının belirleyici bir rol oynadığını gösteriyor.

Santiment verilerine göre, bu dönemde boğalar önemli miktarda 36.07 milyon LINK biriktirdiler ve toplam bakiyelerini dört ayın en yükseği olan 730.37 milyon tokena çıkardılar. Ancak, 11 Kasım’da zirveye ulaştıktan sonra alım baskısı önemli ölçüde yavaşladı.

Grafikten de anlaşılacağı üzere, Chainlink yatırımcıları 10 Kasım itibarıyla toplamda 732.37 milyon LINK tokenine sahipti. Endişe verici bir şekilde, bu rakam hızla düşerek 730.81 milyon LINK’e geriledi. Esasında, en büyük 150 Chainlink yatırımcısı, yerel zirveden bu yana 1.56 milyon token azalttı.

Chainlink’in geleceğiyle ilgili olarak, LINK fiyatı geçen hafta yılın en yüksek seviyesi olan $16.60’dan düştükten sonra keskin bir düşüşle aşağı yönlü hareketine devam etmektedir. Veri trendleri, kar sağlayan balinaların ve bireysel yatırımcıların yatırımlarını azalttığını gösteriyor. TheTie’a göre, 10 Kasım civarında 4,610 aktif Chainlink adresi token sahipliklerini artırdı, ancak fiyat düşüşünün ardından son 11 günde bu sayı 2,150 cüzdana düştü. Eğer boğaların zayıflığı devam ederse, Chainlink fiyatının $12 ile $15 arasında bir konsolidasyona girebileceği öngörülüyor.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

2024 Yılında Öne Çıkabilecek Dört Meme Coin

Sonraki Haber

Bitcoin’de Yükseliş İşaretleri ve Analist Yorumları

İlgili Haberler