Cardano Yorumları: ADA Fiyatı Uçuşa Geçti, İşte Takip Edilmesi Gereken Seviyeler

Mert Bahçe

Popüler kripto para birimi Cardano (ADA), gün içerisinde 2.55 dolara dokunarak tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. ADA yatırımcıları, beklentilerinin karşılığını alırken popüler kripto para yükselişini sürdürüyor.

Cardano’dan Harika Performans

Cardano (ADA), yeni bir ATH’ye imza atarak önemli bir performans ortaya koydu. Cardano ağındaki büyük yükseltme tarihi yaklaşırken popüler kripto para artış trendi yakaladı. ADA, bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 2.53 dolar seviyelerinden alım satım işlemi görüyor.

Yatırımcılar, akıllı sözleşme hizmetinin sunulması ile önümüzdeki haftalarda Cardano’ya olan ilginin artacağını bekliyor. İlginin artmasıyla popüler kripto paranın fiyatında yükseliş bekleniyor.

1 Ekim’de akıllı sözleşmelerin ağa entegre edilmesi öngörülürken olası bir gecikme ihtimalı göz önünde bulundurulmuyor. Alonzo yükseltmesi, Cardano blok zincirini akıllı sözleşmeler ile yürütme yeteneği kazandırarak güçlendirecek ve Ethereum’a alternatif arayan DeFi projeleri için cezbedici bir hale getirecek.

Medyaya yansıyan son bilgilere göre blok zinciri gelişiminin arkasındaki firma olan Input Output Group (IOHK), Cardano’da piyasaya sürülecek olan Djed adlı yeni bir stablecoin algoritması hakkında çalışma yürütüyor. Akıllı sözleşmelerden yararlanan Djed, blok zincirinin DeFi alanındaki çekiciliğini artıracak ve blok zincrinin yalnızca ABD doların değil diğer para birimlerine de sabitlenmesini sağlayacak istikrar mekanizasması sunacak.

Popüler yatırımcı Kaleo’ya göre ADA, BitTorrent (BTT) benzeri bir büyük çıkış için hazır görünüyor. Kaleo, önümüzdeki günlerde popüler kripto para biriminde %600’ün üzerinde bir ralli bekliyor. Ayrıca yakın lider kripto para Bitcoin’e karşı önemli bir direnci kırmasını öngörüyor.

ADA Fiyatında İzlenecek Seviyeler

ADA/USD 4 saatlik grafikte hareketli ortalamalar ile MACD momentumun yükseliş tarafında olduğunu gösteriyor. Cardano fiyatı, pivot noktası olan 1.93 doları kırarak 2.47 dolarlık seviyeye taşındı. ADA, 2.48 dolarlık direnç seviyesini de kırarak tüm zamanların en yüksek seviyesini geliştirdi. ADA’nın önünde 2.79 dolarlık bir duvar bulunuyor. Bu duvarın aşılması popüler kripto parayı 3 dolarlık seviyeye götürecektir.


Total
4
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber

Coinbase’den Önemli Haber: Borsa Kripto Para Yatırımı Yapacak!

Sonraki Haber

2021 Yılında Yapılan Kripto ETF Başvuru Sayısı 23’e Ulaştı!

İlgili Haberler