Cardano Yatırımcılarının Heyecanla Beklediği İki Gelişmeye Günler Kaldı! ADA Fiyat Beklentileri

Mert Bahçe

Cardano, önümüzdeki günlerde fiyatı etkileyebilecek iki önemli olayın gerçekleşmesini bekliyor. Ethereum katili olarak adlandırılan Cardano, Avrupa’nın en büyük kripto para borsasında listelenmeye odaklanırken, topluluk bu hafta protokol hakkında haber ve güncellemeler bekliyor.

Beklenen Gelişmeler

Cardano fiyatı, boğaların güçlü geri dönüşünü bekliyor. ADA, düşüş eğilimine devam ederken yatırımcılara coşkusunu canlandıramadı. ADA, işlem hacmine göre Avrupa’nın en büyük kripto para borsası olan Bitstamp’ta 24 Kasım itibarıyla listelenme bekliyor.

Önde gelen kripto para borsası, para yatırma ve çekme işlemlerinin 23 Kasım’da açılacağını ancak tam alım satımın ertesi gün başlayacağını duyurdu. ADA’nın Bitstamp’ta listelenmesiyle borsa kullanıcılarının popüler kripto paraya erişimi sağlanarak fiyat yükseltmesi teşvik edilebilir.

Bununla birlikte 25 Kasım tarihinde Cardano blok zincirinin arkasındaki geliştirme ekibi Input Output, önemli gelişmelerin, güncellemelerin ve haberlerin duyrulacağı Cardano 360 Kasım etkinliğine ev sahipliği yapacak. Protokolün arkasındaki çekirdek ekip ve ekosistemdeki konuklar, üçüncü nesil blok zincirindeki güncellemeleri kamuoyuyla paylaşacak.

ADA Fiyatında Kritik Seviyeler

Cardano için yaklaşan bu iki büyük olayın akabinde günlük grafikte oluşan düşen kama modeli, ADA fiyatı için yukarı yönlü ivmeyi doğruluyor. Bunun yanı sıra devam eden ralli eğiliminde ADA’nın tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3.09 dolara uzanması beklenebilir.

Grafikler incelendiğinde ADA, 1.74 dolarlık kritik destek seviyesinin üzerinde işlem görmeye devam ediyor. Cardano fiyatı için ilk engel 200 MA’nın temsil ettiği 1.88 dolar ve 20 Kasım’ın en yüksek seviyesi 1.95 dolar olarak görülüyor. 21 günlük MA’da 1.98 dolarlık ek bir direnç görünüyor. Öte yandan Cardano fiyatının aşağı yönlü hareket etmesi durumunda ADA 15 Haziran’ın en yüksek seviyesi olan 1.60 dolara kadar düşüş kaydedebilir.


Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber

Bitcoin (BTC) Haftalık Kapanış Tahminleri! Yeniden 60.000 Dolar!

Sonraki Haber

Shiba Inu (SHIB) Yatırımcıları Dikkatli Olmalı!

İlgili Haberler