Cardano Kurucusu Charles Hoskinson: “Her Şey Planlandığı Gibi İlerliyor”

Mert Bahçe

Cardano kurucusu Charles Hoskinson, kripto para endüstrisi ve Cardano hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Hoskinson, şu anda Afrika’nın fakrlı bölgelerinde iş seyahatleri gerçekleştirdiğini aktardı. Başarılı yönetici, Afrika lokasyonunda birçok potansiyel fırsat olduğunu ve bu seyahat sırasında birçok deneyim elde ettiğini kaydetti.

Cardano CEO’su Topluluğa Önemli Gelişmeleri Aktardı

Cardano kurucusu Charles Hoskinson, geçtiğimiz ay Alonzo akıllı sözleşme güncellemesinin lansmanında bu yana olup bitenler hakkında değerlendirmelerde bulundu. Hoskinson, ağa karşı komplo teorilerine rağmen Cardano topluluğunun büyümeye devam ettiğini belirtti.

Bununla birlikte bu ayın sonlarında veya gelecek ayın başlangıcında planlanan bir PAB lansmanı bulunuyor. PAB ile birlikte ölçeklenebilirlik iyileştirilmesi sağlanacak ve ağ giderek daha fazla kullanıcıyı bünyesine barındırabilecek. Bu sayı yükseldiğinde Cardano yan zincirlerin yanı sıra katman-2 çözümü Hydra’nın piyasaya sürülmesi gerçekleştirilecek.

Cardano’nun Yol Haritası

Tüm bunların yanı sıra Cardano’nun devam eden birçok projesi var. Plutus, Mamba Pool, Atala PRISM, Mithral ve daha fazlası Cardano topluluğunu heyecanlandıran gelişmeler olarak değerlendirilebilir.

Öte yandan Cardano, hali hazırda finanse edilmiş ve kullanıma hazır düzinelerce ticari proje ile çalışmalarını sürdürüyor. Bu nedenle Cardano’nun büyük ölçekli genişlemesini göreceğine inanan Hoskinson gelecek için umutlu bir bakış açısı benimsedi. Bu bağlamda ekosistemin canlı ve aktif olduğunu görmekten ve projeye olan talebin güçlenmesinden dolayı deneyimli yönetici topluluğa minnettar olduğunu belirtti.

Sözlerini olumlu bir çerçeve ile sonlandıran Hoskinson, “Cardano şu an tam olarak olması gerek yerde ve planlandığı gibi büyümeye devam ediyor.” dedi.Total
11
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Fransa, Merkez Bankası Dijital Para Birimi (CBDC) Denemeleri Yapıyor

Sonraki Haber

Ripple CEO’su XRP ETF’i İle İlgili Açıklamalarda Bulundu

İlgili Haberler